3 pomysły na prezent walentynkowy dla chłopaka

3 pomysły na prezent walentynkowy dla chłopaka
(fot. aj)

Pluszowe serce? Kicz, nie spodoba mu się. Weekend w ośrodku SPA? Brzmi świetnie - szkoda, że mnie nie stać. Przed Walentynkami takie rozterki brzmią znajomo? Skorzystaj z naszych pomysłów i zaskocz swoją drugą połówkę oryginalnym książkowym prezentem.

1. Grunt pod nogami

Wydawałoby się, że ks. Jan Kaczkowski stracił wszystko, co najważniejsze. Nagły atak śmiertelnego nowotworu mógł zabrzmieć jak najcięższy wyrok. A jednak ks. Jan żyje na pełnej petardzie, prowadzi hospicjum w Pucku i uczy miliony Polaków, jak umieć w każdych okolicznościach twardo stąpać po ziemi, nie przestając patrzeć w niebo.

Jego książka to kawał męskiej refleksji nad tym, co jest istotne. Solidny zastrzyk, który pozwoli odnaleźć motywację.

Książkę znajdziesz tutaj:

3 pomysły na prezent walentynkowy dla chłopaka - zdjęcie w treści artykułu

2. Bandyta

"W wieku kilkunastu lat uciekł z domu i zaczął stawiać pierwsze samodzielne kroki - na ścieżkach zła. Poruszał się na nich coraz szybciej i pewniej, przekraczając wkrótce granice mrocznego świata przestępczości zorganizowanej".

Dramatyczna powieść autobiograficzna byłego złodzieja, przemytnika, oszusta i sutenera nie mogłaby nie wciągnąć. Historia o mężczyźnie, który dotarł do piekła i odnalazł drogę powrotną - bez słodkich słówek i ckliwych obrazków. Twój chłopak będzie zachwycony!

Książkę znajdziesz tutaj:

3 pomysły na prezent walentynkowy dla chłopaka - zdjęcie w treści artykułu nr 1

3. Lider. Papież Franciszek

Jak stać się prawdziwym liderem? Jak sprawnie i skutecznie kierować grupą w pracy albo na studiach? Jak przekonywać innych do swoich pomysłów? Jeśli Twój chłopak zajmuje się tym zawodowo albo po prostu chciałby nauczyć się, jak skutecznie zarządzać własnym życiem - koniecznie podaruj mu tę książkę! Kto poprowadzi lepsze szkolenie niż lider przewodzący ponad miliardem ludzi na świecie?

Książkę znajdziesz tutaj:

3 pomysły na prezent walentynkowy dla chłopaka - zdjęcie w treści artykułu nr 2

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

3 pomysły na prezent walentynkowy dla chłopaka
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.