"Miłość" - poruszająca historia życia Tomasza Budzyńskiego

"Miłość" - poruszająca historia życia Tomasza Budzyńskiego
(fot. Damian Kramski)
Logo źródła: WAM df

Poznaj człowieka, obok którego nie można przejść obojętnie. Wokalista Armii i 2Tm2,3 w poruszającej rozmowie o tym, co w życiu najważniejsze.

Książkę kupicie wcześniej tylko w księgarni wysyłkowej Wydawnictwa WAM!

Tomasza Budzyńskiego, muzyka, poetę i malarza, nie trzeba przedstawiać. W niezwykle osobistej, męskiej rozmowie opowiada o potędze miłości, przenikającej i przemieniającej jego życie. Miłości do Natalii - swojej żony, w której od dwudziestu pięciu lat zakochuje się z dnia na dzień coraz mocniej. Miłości do dzieci - najpiękniejszej z życiowych doświadczeń. Miłości do Boga - fundamentu i sensu świata.

"Miłość" to pasjonująca podróż przez życiowe zakręty. Historia szczera, trudna, ale i pełna nadziei.

DEON.PL POLECA

***

"Przez wiele lat karmiłem się różnymi rzeczami, gnozą, buddyzmem zen - to mnie fascynowało. Ale to nie dawało mi życia. Wciąż byłem nieszczęśliwy. To Chrystus dał mi życie, wygnał ze mnie demona, uzdrowił mnie i wskrzesił do prawdziwego życia - doświadczyłem tego, widziałem to wszystko, widziałem, jak uwolnił moją żonę. Czy musiałem się jakoś natrudzić? Nie, to wszystko dostałem za darmo! Nikt mi tego nie zabierze, nie wydrze, bo widziałem to na własne oczy i dlatego mogę o tym teraz mówić. Dlatego opowiadam dzisiaj o miłości." Tomasz Budzyński

***

Dlaczego warto zamówić u nas?

  • Zamawiając u nas, otrzymasz książkę najszybciej - zamówienia realizowane będą od 10 marca. Wysyłki zrealizujemy zgodnie z kolejnością zamówień - im wcześniej zamówisz, tym szybciej dostaniesz.
  • Po wpisaniu kodu: MILDEON cena obniży się o 20%

"Miłość" możesz zamówić w internetowej księgarni Wydawnictwa WAM

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"Miłość" - poruszająca historia życia Tomasza Budzyńskiego
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.