Nie doświadczasz mocy Słowa Bożego? Przeczytaj to

Nie doświadczasz mocy Słowa Bożego? Przeczytaj to
(fot. Michał Lewandowski)
Logo źródła: WAM df / ml

Zastanawiasz się, co robić, by Pismo Święte nie było tylko przeciętnym tekstem, a żywym i skutecznym Słowem? Znany krakowski biskup odpowiada w nowej książce!

"Moc Słowa" to kolejna książka biskupa Grzegorza Rysia. Po skandalicznych rozważaniach na temat miłosierdzia oraz rozglądaniu się w lewą, prawą i Bożą stronę w poszukiwaniu wiary, nadszedł czas na całkowite skupienie na Piśmie Świętym.

Biskup Ryś z wielką wnikliwością i wrażliwością analizuje konkretne fragmenty Biblii. Sięga do źródłosłowów, przywołuje tło kulturowe, czerpie z komentarzy Ojców Kościoła... Jednak to nie tylko odległe świadectwo mędrca-egzegety. To przede wszystkim przykład niezwykłego zasłuchania w Boży głos i odnoszenia go do codziennego życia oraz dowód na to, że niewielkie słowo rzeczywiście ma moc zmienić rzeczywistość.

Książkę możesz zamówić już dziś tylko na stronie Wydawnictwa WAM!

Dlaczego warto zamówić u nas?

DEON.PL POLECA

  • Zamawiając u nas, otrzymasz książkę najszybciej - zamówienia realizowane będą od 4 kwietnia. Wysyłki zrealizujemy zgodnie z kolejnością zamówień - im wcześniej zamówisz, tym szybciej dostaniesz.
  • Po wpisaniu kodu: MOCDEON cena obniży się o 20%
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Nie doświadczasz mocy Słowa Bożego? Przeczytaj to
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.