Uroczystość świętego Józefa w Wydawnictwie WAM. Odbierz rabat na książki

Uroczystość świętego Józefa w Wydawnictwie WAM. Odbierz rabat na książki
fot. Depositphotos

W piątek 19 marca obchodzimy uroczystość świętego Józefa, opiekuna Świętej Rodziny. Z tej okazji Wydawnictwo WAM przygotowało specjalny kod rabatowy i zniżkę.

Święty Józef to ważna postać w dziejach Kościoła. Swoją postawą zasłużył sobie na świętość i stał się wzorem dla chrześcijan na całym świecie. Jego opieka i orędownictwo są aktualne również dzisiaj. Niezliczona ilość świadectw jest tego dowodem.

DEON.PL POLECA"Wielkim cudem jest uzdrowienie Pawła, u którego dwa lata temu wykryto guza mózgu - glejaka. Po dwukrotnej operacji, radioterapii i chemioterapii wszystko jest już dobrze, co potwierdziło ostatnie badanie. Wierzę mocno, że św. Józef - opiekun rodzin i ojców - wstawił się za Pawłem, który również jest ojcem i głową rodziny". Teresa

Modlitwa do świętego Józefa:
O święty Józefie, okaż się ojcem także i nam i prowadź nas na drodze życia. Wyjednaj nam łaskę, miłosierdzie i odwagę i broń nas od wszelkiego zła. Amen.

19 marca obchodzimy uroczystość świętego Józefa. To dobra okazja, by nie tylko przedstawić mu swoje sprawy, ale również lepiej go poznać. Bardzo pomocne będą w tym książki Wydawnictwa WAM.

Uroczystość świętego Józefa w Wydawnictwie WAM

Z okazji uroczystości świętego Józefa mamy dla naszych Czytelników rabat na wybrane publikacje o Świętym Józefie.

Podając przy zamówieniu kod rabatowy RJ21, uzyskasz zniżkę 35 procent.

Przykładowe książki, które możesz kupić taniej, używając kodu RJ21:

"Cuda świętego Józefa - Część 4"

Każdego roku do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu ze wszystkich stron kraju napływają świadectwa wysłuchanych próśb i otrzymanych łask. Publikujemy je w kolejnym, czwartym tomie Cudów św. Józefa. Nadesłane podziękowania potwierdzają, że wstawiennictwo Oblubieńca Maryi jest niezwykle skuteczne. Każdy, kto zawierza mu swoje życie, ma gwarancję, że w obliczu rozmaitych trudności zawsze będzie mógł liczyć na jego czułą ojcowską opiekę.

W książce znajdziesz świadectwa cudów oraz listy czcicieli adresowane do św. Józefa, a także list apostolski Patris corde napisany przez Papieża Franciszka z okazji 150. rocznicy ustanowienia Świętego Józefa patronem Kościoła powszechnego. Ojciec Święty, publikując ten list, ogłosił jednocześnie rok 2021 Rokiem Świętego Józefa.

"Idźcie do Józefa!"

Publikacja ukazuje postać św. Józefa w świetle słowa Bożego, nauczania i tradycji Kościoła, których sercem zawsze jest Chrystusowa Pascha. Mistagogiczna analiza czytań mszalnych z Uroczystości Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny zawarta w pierwszym rozdziale, ukazuje jego zawierzenie Bogu bez reszty i zastrzeżeń. Drugi rozdział, inspirowany Septem gaudia et septem dolores s. Josephi ks. Kaspra Drużbickiego SJ, przedstawia Patrona we wszystkim upodobnionego do Jezusa umęczonego i zmartwychwstałego. W kolejnym, poznajemy go jako "Człowieka Eucharystii". Rozdział ostatni ukazuje dzieje kultu świętego w oparciu o dokumenty Kościoła, nauczanie papieskie i wypowiedzi wybitnych józefologów.

 

"Modlitewnik do Świętego Józefa"

Święty Józef jest wyjątkowym opiekunem. Wstawia się za wiernymi uciekającymi się do niego we wszelkich potrzebach. Z równie wielką uwagą wysłuchuje modlitw o rozwiązanie drobnych, codziennych problemów, jak i próśb dotyczących spraw trudnych, a nawet ostatecznych.

W niniejszej książeczce znalazły się modlitwy, które pozwolą nawiązać jeszcze głębszą relację ze św. Józefem, a ponadto rozważania na każdy dzień marca poświęcone temu szczególnemu orędownikowi.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Pytlarz

Święty Józef - patron naszych czasów

To już trzecia część bestsellerowej serii Cudów świętego Józefa. Słynna mistyczka Marta Robin uważała, że XXI wiek będzie należał do świętego Józefa. Ta książka jest tego bezsprzecznym dowodem. Zamieszczone...

Skomentuj artykuł

Uroczystość świętego Józefa w Wydawnictwie WAM. Odbierz rabat na książki
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.