Pies jest lekarstwem na cukrzycę i otyłość!

Pies jest lekarstwem na cukrzycę i otyłość!
W rodzinach, w których był obecny pies brały częściej udział w fizycznych ćwiczeniach i miały mniej siedzący tryb życia (fot. queen_of_the_universe / flickr.com)
9 lat temu
PAP - Nauka w Polsce / slo

Brytyjscy naukowcy odkryli sposób na otyłość wśród dzieci. Ich lek to...pies.

Okazuje się, że posiadanie psa może pomóc obniżyć ryzyko otyłości wśród dzieci - donoszą naukowcy z St George's, University of London.

Dzieci dorastające w rodzinach, w których był obecny pies brały częściej udział w fizycznych ćwiczeniach i miały mniej siedzący tryb życia. Jednak naukowcy wciąż nie są pewni kwestii, czy to pies pobudza rodziny do aktywności, czy może rodziny aktywne chętniej wchodzą w posiadanie czworonoga.

Pies gości w prawie 10 procent domach w Londynie, Birmingham i Leicester, gdzie przeprowadzono badania.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Pies jest lekarstwem na cukrzycę i otyłość!
Komentarze (1)
KW
Kamila, Wwa
8 marca 2014, 22:18
PAMIĘTAJMY,  ŻE  POZIOM  CUKRU  WE  KRWI  NIE  PODNOSI  ANI  POWIETRZE,  ANI  WODA  MINERALNA,  LECZ  ZJADANE  WĘGLOWODANY: Taki sposób odżywiania jest skuteczny i warto go zastosować od zaraz. Ostatnie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.  WAŻNE. GLUKOZA  NATURALNA;  TO  RYŻ,  WSZYSTKIE  KASZE,  OWOCE,  WARZYWA: Logika myślenia, postęp i spokój. Także wypowiadanie słów, które mają merytoryczną wartość. Wskazane są produkty zalecane i dozwolone wg tzw. INDEKSU  ŻYWIENIOWEGO  TJ. IŻ  PRODUKTU. ***** GLUKOZA  NIENATURALNA;  TO  MĄKA  I  CUKIER: Irracjonalne zachowania, częsta zmiana nastroju, nerwowość. Również wypowiadanie słów, które nic nie znaczą.

Skomentuj artykuł

Pies jest lekarstwem na cukrzycę i otyłość!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.