Papież Franciszek podziękował producentom wyjątkowego filmu z jego udziałem

Papież Franciszek podziękował producentom wyjątkowego filmu z jego udziałem
(fot. shutterstock.com)
3 lata temu
KAI / mp

Papież Franciszek podziękował realizatorom filmu "Beyond the Sun" (Poza słońcem), który postał z jego inspiracji i pokazany został po raz pierwszy w niedzielę w południe podczas XII edycji rzymskiego festiwalu filmowego "Festa del Cinema".

On sam zgodził się wystąpić w nim, pokazując się w na ekranie dwukrotnie, w sumie przez sześć minut. Film opowiada o poszukiwaniu Jezusa przez grupę dzieci z różnych krajów.
W mailu, który dotarł do adresatów podczas konferencji prasowej po projekcji, Franciszek napisał: "Wielkie dzięki. Mam nadzieję, że film będzie się cieszyć powodzeniem. Modlę się za to, aby wszystko poszło jak najlepiej. Proszę nie zapomnieć modlić się za mnie i niech was błogosławi Jezus i Najświętsza Panna. Serdecznie - Franciszek".
Producenci ujawnili, że po niedawnym prywatnym pokazie ich filmu dla papieża w Watykanie zaczęły napływać prośby od zainteresowanych dystrybutorów na całym świecie. We Włoszech film wejdzie na ekrany w końcu grudnia br.
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gerhard Ludwig Müller
48,93 zł
69,90 zł

Skała pośród wzburzonego morza

Papiestwo to jedna z najbardziej niezwykłych instytucji świata. W równej mierze fascynuje, co wywołuje gorące dyskusje. Ta książka wyjaśnia narosłe przez wieki kontrowersje i pozwala zrozumieć misję papieża w Kościele i...

Skomentuj artykuł

Papież Franciszek podziękował producentom wyjątkowego filmu z jego udziałem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.