Zaprośmy razem Franciszka do Polski!

Zaprośmy razem Franciszka do Polski!
8 lat temu

Chciałbyś, by Papież Franciszek przyjechał do naszego kraju? Myślisz, że nie możesz zrobić nic, by tak się stało? Jeśli tak, to jesteś w błędzie.

Ruszyła ogólnopolska akcja "Zaprośmy razem Franciszka do Polski!". Każdy może podpisać zaproszenie, które zostanie dostarczone do rąk własnych Ojca Świętego.

- Chcemy Ci podziękować za to, że jesteś naszym Papieżem. Wziąłeś na swoje barki odpowiedzialność za cały Kościół. Wierzymy, że z pomocą Ducha Świętego podołasz temu ciężkiemu zadaniu i w trakcie Twojego pontyfikatu wydarzy się wiele dobra - czytamy w liście.

- Zapewniamy Cię o naszej modlitwie za Ciebie i za cały Kościół. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważne jest, byśmy pamiętali, że wszyscy jesteśmy członkami Kościoła i wszyscy jesteśmy za niego odpowiedzialni. Modlitwa jest najlepszą rzeczą, jaką może robić chrześcijanin, dlatego będziemy wytrwale modlić się za naszego Ojca Świętego i we wszystkich papieskich intencjach - piszą organizatorzy akacji. - I w końcu pragniemy zaprosić Ojca Świętego do odwiedzenia naszej ojczyzny. Zaprosili Cię już nasi kardynałowie i władze państwowe, ale również my - zwykli katolicy - z niecierpliwością czekamy na Twoją wizytę w naszym kraju - dodają.

Zaproszenie można podpisać na stronie: www.zapraszamyfranciszka.pl

W celu promowania inicjatywy, powstało wydarzenie na Facebooku: facebook.com/events/127037167493627/

Akcję organizują: Polski profil papieża Franciszka na Facebooku, Portal DEON.pl i Projekt faceBóg.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Zaprośmy razem Franciszka do Polski!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.