"Lepszy jeden..." - to mój cytat na dziś. Wylosuj swój i daj się zainspirować!

"Lepszy jeden..." - to mój cytat na dziś. Wylosuj swój i daj się zainspirować!
Fot. unsplash.com
Deon.pl

Na DEON.pl wprowadziliśmy mechanizm losowania naszych słynnych grafik, które dobrze znacie z Facebooka i Instagrama. Od teraz możecie również zagłębiać się w ich treści dzięki powiązanym z nimi artykułom. Owocnej eksploracji!

Oto wylosowany cytat:

"Lepszy jeden mały zrobiony krok niż tysiące wielkich niezrealizowanych planów" - Pod grafiką znajdują się artykuły powiązane z cytatem.


Artykuły na DEON.pl powiązane z cytatem:

Dominikanin o problemach z cierpliwością: ćwicz te cnoty ● Najlepsza droga do duchowego rozwoju? Wyciszenie ● Potrzebujesz ożywienia wiary? Te trzy kroki to gotowy program duchowego wzrostu ● Recepta na zdrowy rozwój duchowy

Nie zapomnij podzielić się swoim cytatem na Facebooku!


Aby wylosować nowy cytat, kliknij baner:


Losowanie cytatów na DEON.pl

Bon mot - według słownika PWN: "zwięzłe, trafne, często dowcipne powiedzenie".

Nasze słynne grafiki z cytatami od wielu lat inspirują czetników DEON.pl. Jesteśmy z tego bardzo dumni i nie dziwi nas, że wielu z was nie wyobraża sobie Facebooka czy Instagrama bez podnoszących na duchu i dających do myślenia obrazów z mądrymi myślami. Niedawno przygotowaliśmy nawet dla was specjalną serię plakatów, które możecie zamówić do swojego domu i postawić lub powiesić w miejscu, w którym pracujecie lub rozkoszujecie się poranną kawą.

Dziś jednak postanowiliśmy pójść o krok dalej. Zdając sobie sprawę, jak wielka nieraz głębia kryje się w prostej myśli przedstawionej na obrazie, przygotowaliśmy dla was serię naszych najlepszych bon motów, spośród których będziecie mogli nie tylko losować do woli cytaty, ale również - dzięki artykułom opublikowanym na DEON.pl - zagłębiać się w ich przesłanie.

Zapraszamy do losowania i inspirowania się naszymi treściami! Cieszymy się, że tyle lat jesteście z nami! A jeśli zaglądacie do nas po raz pierwszy, mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na długo.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Monika Wasilewska, Monika Szubrycht
  • Bywasz często smutny, choć nie masz ku temu powodów?
  • Boisz się, że nigdy nie uporasz się z traumami okresu dojrzewania?
  • Masz żal do rodziców o to, jak wygląda twoja dorosłość?
  • Poświęcasz się dla innych, choć...

Skomentuj artykuł

"Lepszy jeden..." - to mój cytat na dziś. Wylosuj swój i daj się zainspirować!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.