Marzenie się spełniło. Przed śmiercią spotkał się z żoną

Marzenie się spełniło. Przed śmiercią spotkał się z żoną
Fot. Queensland Ambulance Service / Facebook
1 miesiąc temu
kobieta.interia.pl / kb

Miłość nie zna żadnych ograniczeń. Udowodnił to Danny, staruszek, który mimo ciężkiego stanu, tuż przed śmiercią postanowił zobaczyć i chwycić za rękę swoją wybrankę w domu starości.

O tej niezwykłej historii poinformował Queensland Ambulance Service na swoim profilu facebookowym. QAS to dostawca karetek pogotowia ratunkowego i transportu pacjentów w Australii.

Ostatnim marzeniem Dannego, który przed śmiercią przebywał w szpitalu, było zobaczyć ostatni raz swoją żonę Shirley, która znajdowała się w domu opieki.

Spotkanie wydawało się niemożliwe. Stan Dannego stale się pogarszał. Pod koniec życia, na własne życzenie został przetransportowany do swojego domu. Allan i Samantha - ratownicy medyczni zajmujący się Dannym w czasie drogi powrotnej dowiedzieli się o marzeniu mężczyzny, czyli o spotkaniu ze swoją żoną Shirley po raz ostatni.

Dom opieki, w którym przebywała kobieta, znajdował się niedaleko, więc ratownicy za pozwoleniem swoich przełożonych, zjechali z trasy prowadzącej do domu Dannego. 

Mężczyzna dzięki tej decyzji spełnił swoje ostatnie marzenie, jednocześnie potwierdzając, że jego miłość do Shirley będzie trwać wiecznie. Danny zmarł kilka dni po tym spotkaniu. 

Źródło: kobieta.interia.pl / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Piotr Pawlukiewicz
42,99 zł

Potrzeba nam tylko jednego. Miłości!

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz jak nikt przed nim potrafił mówić o miłości. Jego słowa zmuszały do zastanowienia się nad naszymi relacjami, umacniały je i cementowały. Nierzadko dawały też motywację, by na...

Skomentuj artykuł

Marzenie się spełniło. Przed śmiercią spotkał się z żoną
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.