Po 20 latach odnalazła pielęgniarkę, która opiekowała się nią w szpitalu [WIDEO]

Po 20 latach odnalazła pielęgniarkę, która opiekowała się nią w szpitalu [WIDEO]
(fot. shutterstock.com)
facebook.com / jp

Miała zaledwie trzy miesiące, kiedy poparzona trafiła do szpitala. Poparzenia trzeciego stopnia sprawiły, że blizny pozostały na całe życie.

Dorastała spotykając się z krzywdzącymi i oceniającymi uwagami naokoło. Zawsze wtedy patrzyła na zdjęcia, na których jest w rękach pielęgniarki. Bardzo chciała ją odnaleźć, żeby móc ją poznać i jej podziękować.

Kiedy umieściła zdjęcia na Facebooku, napisała: "Oto zdjęcia z czasów, gdy byłam dzieckiem i leczono mnie z oparzeń w Albany Medical Center. Niemal 20 lat temu próbowałam dowiedzieć się, kim była opiekująca się mną pielęgniarka, ale nie udało się.

Być może dzisiaj, dzięki mocy mediów społecznościowych, ktoś ją rozpozna. Zdjęcia zrobiono w 1977. Chciałabym poznać jej imię i, jeśli to możliwe, mieć szansę na spotkanie, by z nią porozmawiać. Proszę, udostępnijcie tę wiadomość, bo nigdy nie wiadomo, do kogo może dotrzeć."

DEON.PL POLECA

W odpowiedzi otrzymała wiadomość: "Cześć Amanda, nazywam się Angela i w 1977 pracowałam w Albany Medical Center. Dobrze znałam tę pielęgniarkę, nazywa się Susan Berger. Była kochana i opiekuńcza, co widać na zdjęciach. Kochała swoją pracę oraz opiekę nad dziećmi i dorosłymi. Nie jestem pewna, kiedy się przeniosła, ale wydaje mi się, że przeniosła się do Syracuse. Jej mąż miał na imię Ron. Nie rozmawiałam z nią od niemal 35 lat, chciałabym pozostać w kontakcie. Uważam, że jesteś równie piękna i cudowna, jak była Twoja pielęgniarka."

Po 20 latach poszukiwań Amanda wreszcie znalazła Susan - pielęgniarkę, która zmieniła jej życie. Starsza kobieta nie wiedziała, że wspomnienie o niej pomogło Amandzie zmierzyć się z problemami i złośliwościami innych.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
James Martin SJ

Spotkaj Jezusa w modlitwie

Wielu z nas tęskni za prawdziwą relacją z Bogiem, za głęboką modlitwą, za ciszą. Wydaje nam się, że w natłoku codziennych obowiązków, nieustannej gonitwie i braku czasu są one dla nas...

Skomentuj artykuł

Po 20 latach odnalazła pielęgniarkę, która opiekowała się nią w szpitalu [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.