To najlepsza myjnia samochodowa na Florydzie [WIDEO]

To najlepsza myjnia samochodowa na Florydzie [WIDEO]
(fot. shutterstock.com)
youtube.com / jp

- Oni bardzo się cieszą z tej pracy, kochają to miejsce. Mogliby czuć się znudzeni, a czują się tutaj jak w rodzinie - opowiada John.

Kiedy John założył myjnię, chciał w ten sposób zapewnić pracę swojemu synowi. Andrew choruje na autyzm i jak dla większości dorosłych autystyków znalezienie pracy nie jest czymś łatwym.

- Andrew, mój syn, był inspiracją do tego pomysłu. Wiedziałem, że nie będzie miał możliwości do prowadzenia pełnego życia - mówi John.

John postanowił coś z tym zrobić i zatrudnił pracowników powyżej 35. roku życia z autyzmem. Okazało się, że tacy pracownicy są bardzo szczegółowi i dokładni w swowich działaniach.

DEON.PL POLECA

>> Zobacz film, który zmieni twoje podejście do ludzi z autyzmem [WIDEO]

- Zazwyczaj mają niską opinię na temat tego, co mogą zrobić w swoim życiu. Ci mężczyźni są tak podekscytowani, że są tutaj i że chcą ciężko pracować. Dbają dokładnie o każdy samochód, chętnie pomagają klientom i tworzą środowisko, które jest naprawdę rzadkie - mówił John.

Pracownicy firmy stworzyli między sobą takie relacje, że mogą się tam czuć jak w rodzinie. Wszyscy wspierają się nawzajem, uczą się od siebie i dzięki temu każdego dnia stają się coraz bardziej pewni siebie i dumni z pracy, którą wykonują.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
s. Małgorzata Chmielewska, Błażej Strzelczyk, Piotr Żyłka

Idź i zrób!

Nie znajdziesz tu gładkich słów i okrągłych zdań, które niczego w tobie nie zmienią. Siostra Małgorzata Chmielewska wprost i bez patosu mówi o miłosierdziu w praktyce i prawdziwym życiu chrześcijańskim:

→ pieniądze,...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

To najlepsza myjnia samochodowa na Florydzie [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.