Po raz pierwszy usłyszał głos swoich rodziców

Po raz pierwszy usłyszał głos swoich rodziców
(fot. Drew Ruiz / youtube.com)
Viralvo.com / Drew Ruiz / youtube.com / pk

Poznajcie chłopca, który przyszedł na świat głuchy. Film pokazuje moment, w którym słyszy dźwięk po raz pierwszy w życiu. Jego reakcja wzrusza do łez.

Życie prenatalne to okres, w którym większość ludzi potrafi już czuć, widzieć, a nawet słyszeć. To właśnie dlatego tak bardzo lubimy leżeć w wannie z ciepłą wodą i wpatrywać się w blask ognia. Woda to oczywiście wspomnienie wód płodowych; blask jaki daje ogień, odpowiada z kolei ciepłemu zabarwieniu wnętrza macicy.

DEON.PL POLECA
Mniej więcej w takim środowisku rozwijamy się przez pierwsze 9 miesięcy naszego życia. Czasem jednak zdarza się, że dzieci przychodzą na świat niewidome, lub niesłyszące. Gdy się rodzą, całkowicie nie znają takich odczuć jak np. dźwięk.

Gdy Archer przyszedł na świat okazało się, że jest całkowicie głuchy. Nie miał pojęcia, co to znaczy słyszeć głos rodziców. Na szczęście z pomocą przyszła chłopcu nowoczesna technologia.

Film pokazuje moment w którym Archer po raz pierwszy słyszy, co mówią do niego ludzie. Już sam moment założenia specjalnego aparatu słuchowego jest niezwykły. Ale to, co dzieje się później jest przepiękne.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa

Niezwykły zbiór, owoc pracy kilku jezuitów. Pomagali oni ludziom w modlitwie, jaką jest droga krzyżowa. Różnym ludziom. Śmiało można powiedzieć, że podobnym do Ciebie i Twoich przyjaciół.

Możesz to po prostu przeczytać, możesz wybrać coś...

Skomentuj artykuł

Po raz pierwszy usłyszał głos swoich rodziców
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.