Tau: namawiałem moją dziewczynę, aby popełniła aborcję

Tau: namawiałem moją dziewczynę, aby popełniła aborcję
Fot. Tau / Facebook
Tau / Facebook / pk

„Byłem bardzo nieodpowiedzialnym człowiekiem. Stchórzyłem, spanikowałem” – znany raper podzielił się trudnym doświadczeniem ze swojego życia i zachęcił do obejrzenia filmu "Nieplanowane".

„W wieku 20 kat zostałem ojcem. (…) Byłem bardzo nieodpowiedzialnym człowiekiem. Stchórzyłem, spanikowałem, zacząłem namawiać moją dziewczynę do tego aby popełniła aborcję. To było straszne” – wyznaje Tau.

„Dzisiaj mój syn ma 13 lat. Jest wspaniałym, cudownym chłopcem” – dodaje.

Raper zachęca również do obejrzenia filmu „Nieplanowane”, który można zobaczyć w kinach, a którego tematyka poświęcona jest problemowi aborcji.

„Zapraszam gorąco do tego, aby na ten film się udać bo jest niezwykły i zmienia serca ludzi (…). Ludzie masowo zaczęli odchodzić z klinik aborcyjnych, uświadamiając sobie to, co tam naprawdę się dzieje” – mówi Tau na swoim vlogu.

DEON.PL POLECA

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Tau: namawiałem moją dziewczynę, aby popełniła aborcję
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.