W wieku 101 lat pływa kajakiem i nie powiedziała ostatniego słowa

W wieku 101 lat pływa kajakiem i nie powiedziała ostatniego słowa
Fot. depositphotos.com / Facebook
szczecin.tvp.pl / kb

Ma 101 lat, a jej pasją jest kajakarstwo. Barbara Wójcicka mimo wieku pokazuje, że na spełnianie swoich marzeń zawsze jest dobra pora. W przyszłym roku kobieta planuje wyprawę na kajaku.

Barbara Wójcicka po raz pierwszy w życiu wsiadła do kajaka w wieku 84 lat. Rok w rok uczestniczy w kaszubskich spływach kajakowych.

- Oni mówią, że Basia to ładuje ich akumulatory, że ona ma tyle energii, że patrząc na nią, że ona dożyła tylu lat, to oni myślą, że oni też tak mogą - powiedziała Aleksandra Szabelska, córka Barbary Wójcickiej.

101 - latka ma w sobie mnóstwo energii. Jak sama podkreśla przepisem na pozytywne nastawienie do życia jest jej motto życiowe - "źeby byka za rogi brać i naprzód iść".

Barbara Wójcicka w swoim życiu przeżyła wojnę wojnę, repatriację, wychowała czworo dzieci, skończyła studia. Kajaki porównuje do życia, które jest zmienne i pełne wyzwań.

DEON.PL POLECA

- Ładne widoki są i przeszkody też są. Jak w życiu - stwierdziła Wójcicka.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Emocjonujące planszowe gry losowe o tematyce sportowej. W grze "Everest" gracze ścigają się, by jak najszybciej zdobyć szczyt największej góry świata - Mont Everest. Aby wygrać nie wystarczy jednak tylko zdobyć szczyt, trzeba też bezpiecznie...

Skomentuj artykuł

W wieku 101 lat pływa kajakiem i nie powiedziała ostatniego słowa
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.