Wyjątkowa przyjaźń, którą połączyła niepełnosprawność

Wyjątkowa przyjaźń, którą połączyła niepełnosprawność
Fot. Instagram
o2.pl / kb 

Dwuletnia Ivy McLeod urodziła się bez rączek. Jej mama już od małego postanowiła budować jej świadomość i akceptację na tę sytuację. Z tej okazji przygarnęła psa, który urodził się bez łapy.

Ivy najbardziej lubi malować, a robi to dzięki stópkom. Vanessa McLeod, jej mama zdaje sobie sprawę, że przyjdzie dzień, w którym dwulatka zauważy różnice między nią a innymi dziećmi.

Aby przygotować Ivy do tego momentu, postanowiła zaadoptować pieska. Vanessa McLeod zwierzę znalazła nieopodal ich miejsca zamieszkania. Niezwykły jest jednak fakt, że pies podobnie jak dwuletnia dziewczynka jest niepełnosprawny - urodził się bez łapki. 

"To wyglądało jak istne przeznaczenie. Dlatego daliśmy pieskowi na imię ‘Lucky’ (Szczęściarz)" - napisała na instagramie mama dziewczynki.

Źródło: o2.pl / kb

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wincenty Łaszewski

Czy bez Bożej ingerencji w roku 1920 byłby możliwy jeden z największych triumfów polskiej armii? Czy odnieślibyśmy zwycięstwo nad muzułmanami pod Chocimiem, gdyby nie żarliwa modlitwa różańcowa mieszkańców Krakowa? I czy pozbawieni opieki Matki Bożej...

Skomentuj artykuł

Wyjątkowa przyjaźń, którą połączyła niepełnosprawność
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.