"Chwała mu niechaj brzmi!" Ta muzyka duetu Tato jest przepełniona miłością Boga [WIDEO]

"Chwała mu niechaj brzmi!" Ta muzyka duetu Tato jest przepełniona miłością Boga [WIDEO]
(fot. duet Tato, Marcin Kamiński, Artur Cwudziński / arch. pryw. muzyków)
materiały prasowe / pch

Tato to duet grający muzykę około elektroniczną tworzony przez młodych mężczyzn, którzy mają wspólny cel - dostać się do Nieba i wciągnąć tam jak najwięcej osób - między innymi poprzez przekazywanie innym efektów swojej pasji jaką od wielu lat jest muzyka.

Posłuchaj świetnego singla "Chwała Mu" z ich nadchodzącej płyty:

DEON.PL POLECADroga do TATY Artura i Marcina (bo tak nazywają się chłopacy) nie była oczywista. Było wiele upadków, niekoniecznie dobrych wyborów, nie najmądrzejszych muzycznie dróg. Aż wreszcie, TATO tak zawołał do serca, że usłyszeli. I teraz, to co słyszą, chcą przekazywać dalej.

A słyszą to w nietypowej formie. Muzyka grana przez chłopaków to często taneczny beat połączony z przestrzenią rodem z islandzkiego Sigur Rós i wrażliwością Bon Iver. Muzyka jest nieodzownie złączona z radosną modlitwą, wielbieniem Boga, wołaniem o Ducha Świętego, rozmową z Jezusem, całość przepełniona jest nadzieją, radością, miłością, wiosną.

(fot. duet Tato / materiały prasowe)

Dlaczego nazwali swój duet "tato"? "Bo poznajemy jak bardzo nas kocha. Nie jak surowy Ojciec, ale właśnie jak uczący życia i kochający na maksa TATO, który jak Tata z przypowieści o marnotrawnym synu wybiega naprzeciw zbuntowanego syna i z miłości, radości i tęsknoty rzuca się mu w ramiona. Czysta MIŁOŚĆ".

Dzisiaj tato prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Utwór "Chwała MU" to prośba do TATY, aby otworzył nasze oczy, serca, rozum, na przyjmowanie Jego MIŁOŚCI, tak, abyśmy mogli oddawać MU chwałę, poprzez życie przepełnione miłością, pasją, nadzieją, wiosną, wiarą, siłą, Niebem.

Klip do utworu wykonała Natalia Kranz. Tekst Ida Balicka i tato. Epka zapowiadająca premierowy album, który ukaże się pod koniec 2018 roku przewidziana jest na lipiec 2018 roku.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maciej Szczęsny SJ

Opanuj chrześcijańską sztukę mądrego życia

Walka z czasem, z przeciwnościami, z presją otoczenia, wreszcie zmaganie z samym sobą – wewnętrzna walka duchowa. Czy jedyną strategią na życie w pełni jest kontratak i odpieranie ciosów?

Maciej...

Skomentuj artykuł

"Chwała mu niechaj brzmi!" Ta muzyka duetu Tato jest przepełniona miłością Boga [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.