Nagrali utwór z okazji 10. rocznicy ślubu. Wyciska łzy

Nagrali utwór z okazji 10. rocznicy ślubu. Wyciska łzy
Fot. GGDuo / YouTube
Gabi Gąsior / YouTube

Małżeństwo muzyków nagrało tę piosenkę z okazji ważnej chwili w ich życiu. Słuchając jej, naprawdę można się rozkleić. Miłość to coś cudownego!

GGDuo to duet, który tworzy małżeństwo - Gabi i Wojciech Gąsior. W swojej twórczości poruszają tematy wiary, małżeństwa, rodzicielstwa i budowania relacji w rodzinie…

Gabi Gąsior to wokalistka, autorka tekstów i muzyki. W swoich utworach opowiada o poszukiwaniu i zmaganiach, o życiu, jako ziemskiej wędrówce do Nieba. Inspiracją do napisania tekstów piosenek jest Pismo Święte oraz teksty Jana Pawła II czy Benedykta XVI. Utwory są zróżnicowane stylistycznie, oscylują wokół szeroko rozumianej muzyki popularnej, zawierają w sobie m.in. elementy muzyki gospel, blues, rock.

Wojciech Gąsior - basista, aranżer, muzyk sesyjny, multiinstrumentalista, pedagog, absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach (2009). Pracował z wieloma uznanymi artystami grając jazz, gospel, soul oraz pop-rock. Koncertował m. in. z: Natalią Niemen, Adamem Sztabą, Kubą Badachem, Mieczysławem Szcześniakiem, Andrzejem Lampertem, Ewą Urygą, Mate.O a także z wieloma artystami gospelowymi ze Stanów Zjednoczonych oraz z Wielkiej Brytanii. Występował na wielu festiwalach gospelowych w całej Europie. Jest Współtwórcą i kierownikiem muzycznym projektów: Gabi Gąsior & Holy Noiz oraz GGDuo. Jest współproducentem i szefem muzycznym trasy gospel odbywającej się co roku w sierpniu na terenie Polski, z gwiazdami muzyki gospel z USA.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomasz Budzyński, Tomasz Ponikło

Przez wiele lat karmiłem się różnymi rzeczami, gnozą, buddyzmem Zen - to mnie fascynowało. Ale to nie dawało mi życia. Wciąż byłem nieszczęśliwy. To Chrystus dał mi życie, wygnał ze mnie demona, uzdrowił mnie i...

Skomentuj artykuł

Nagrali utwór z okazji 10. rocznicy ślubu. Wyciska łzy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.