Siostra Cristina posunęła się za daleko? Zakonnica zaśpiewała kontrowersyjny utwór Lady Gagi

Siostra Cristina posunęła się za daleko? Zakonnica zaśpiewała kontrowersyjny utwór Lady Gagi
(fot. The World's Best / Lady Gaga / youtube.com)
The World's Best / youtube.com / pk

Teledysk tego utworu wielu internautów uznało za budzący kontrowersje. Ale włoska zakonnica nie boi się wyzwań i zaśpiewała go najlepiej, jak potrafi.

"Born This Way" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych utworów Lady Gagi, amerykańskiej piosenkarki pop. O ile sam tekst utworu jest neutralny, o tyle teledysk, a szczególnie jego początek, ukazuje scenę, którą wielu internautów uznałoby za budzącą kontrowersje. Jest to poród potwora, w którego matkę wciela się Lady Gaga.

A jak słowa "Born This Way" brzmiałyby w ustach zakonnicy? Dzięki siostrze Cristinie możemy to sprawdzić. Urszulanka z Włoch zaśpiewała fragment piosenki Lady Gagi w jednym z programów rozrywkowych. Na widowni świetnie bawiła się również matka przełożona siostry Cristiny.

Czy to dobrze, że siostra Cristina wykonała "Born This Way"? Każdy powinien ocenić to sam. Zostawiając kontrowersje wokół teledysku, siostra Cristina zrobiła naprawdę świetną robotę i zachwyciła absolutnie wszystkich. Reakcja publiczności i jurorów mówi sama za siebie. Trzeba również przyznać, że fragment śpiewany przez włoską zakonnicę jest neutralny i można go interpretować na przykład, jako piosenkę o powołaniu (Born This Way - Urodzona w ten sposób), a to z chrześcijańskiego punktu widzenia jest pozytywne.

Sama siostra Cristina mówi, że śpiewa, ponieważ Bóg obdarzył ją talentem i chce w sposób przybliżać ludzi do Jezusa.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mark E. Thibodeaux SJ

W każdej sytuacji, czy to zwyczajnego dnia, czy w chwili podejmowania ważnej decyzji, w głowie i sercu słyszysz wiele głosów proponujących ci różne działania lub reakcje. Ignacjańska metoda rozeznawania uczy, jak dostroić swoje duchowe zmysły,...

Skomentuj artykuł

Siostra Cristina posunęła się za daleko? Zakonnica zaśpiewała kontrowersyjny utwór Lady Gagi
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.