To dowód na to, że dorośli mogą się wiele nauczyć od dzieci [MUZYKA]

To dowód na to, że dorośli mogą się wiele nauczyć od dzieci [MUZYKA]
(fot. Małe TGD / youtube.com)
2 lata temu
Małe TGD / youtube.com / pk

Zbyt rzadko wypowiadamy to słowo. Gdybyśmy używali go częściej, szczególnie w czasie modlitwy, świat byłby lepszy, a nasza relacja z Bogiem - pełniejsza.

Małe TGD w swojej najnowszej piosence pt. "Dziękuję" śpiewa, o tym, co jest naprawdę ważne w relacji z Bogiem i drugim człowiekiem.

Im bardziej stajemy się starsi, tym coraz mniej okazujemy wdzięczność. Niech dzieciaki z Małego TGD zainspirują cię do tego, aby słowo "dziękuję" coraz częściej gościło na twoich ustach - szczególnie w modlitwie i w czasie rozmów z innymi. To naprawdę może zmienić bardzo wiele.

Małe TGD to dziecięcy zespół wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem. Chór TGD, działający od 35 lat, doczekał się nowego pokolenia wokalistów. Od czterech lat działa Szkółka TGD; przez ten okres przygotowywano się do założenia zespołu. Z 80 dzieci które uczęszczają na zajęcia wokalne, wybrano 11 młodych wokalistów w wieku 9-12 lat, którzy wchodzą w skład grupy Małe TGD.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marcin Zieliński
28,80 zł
32,00 zł

Poznaj osobistą historię wytrwałości Marcina Zielińskiego

Marcin, pisząc o wytrwałości, dzieli się niezwykłą historią swojego życia, w którym dzięki ogromnemu uporowi, wierze i wierności Bożej obietnicy, znajduje się dziś w samym sercu swojego powołania. Książka...

Skomentuj artykuł

To dowód na to, że dorośli mogą się wiele nauczyć od dzieci [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.