Z okazji Dnia Dziecka Małe TGD prezentuje nowy klip do utworu "Bohater"

Z okazji Dnia Dziecka Małe TGD prezentuje nowy klip do utworu "Bohater"
(fot. Małe TGD / youtube.com)
3 lata temu
Małe TGD / youtube.com / pk

Posłuchaj energetycznego kawałka Małego TGD i poczuj się jak dziecko w ramionach kochającego Ojca.

Małe TGD to profesjonalny zespół dziecięcy wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem. Działający już od 35 lat zespół TGD - najpopularniejszy pop-gospelowy chór w Polsce - doczekał się nowego pokolenia wokalistów.

Małe TGD łamie schematy i pokazuje, że również dzieci mogą śpiewać o Bogu w nowoczesny sposób. W 2017 r. zespół wydał debiutancką płytę "Góry do góry" - album zawiera 10 porywających, energicznych i pełnych radości utworów, które w prosty sposób przekazują ważne treści. Przy dźwiękach tej płyty nogi same rwą się do tańca. Autorami tekstów i muzyki są Kamila Pałasz (solistka TGD) oraz Piotr Nazaruk (dyrygent TGD, muzyk A. M. Jopek).

Teledysk do singla o tym samym tytule "Góry do góry", który ukazał się na YouTube wiosną 2017 r., osiągnął już ponad 1,3 mln wyświetleń! Oficjalny skład zespołu tworzy jedenaścioro dzieci, które są reprezentacją Szkółki TGD - grupowych zajęć wokalnych prowadzonych dla ponad setki dzieci w wieku szkolnym w Warszawie.

W 2018 r. Małe TGD wyruszyło w pierwszą trasę koncertową - śpiewając na żywo i tańcząc na scenie, swoją radością i pasją zarażają zarówno najmłodszych jak i nieco starszych słuchaczy.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Anna Dewdney
12,45 zł
24,90 zł

Jest sobota,
piękny dzień,
Mała Lama
bawi się.
Ale wtem –
zabawy kres!
Czas do sklepu.
A to pech!

Specjalnie dla polskich dzieci tłumaczy Wojciech Mann.

Kiedy czytamy...

Skomentuj artykuł

Z okazji Dnia Dziecka Małe TGD prezentuje nowy klip do utworu "Bohater"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.