Na ŚDM gra muzyka techno. Ksiądz-DJ rozkręca spotkanie młodych w Lizbonie [WIDEO]

Na ŚDM gra muzyka techno. Ksiądz-DJ rozkręca spotkanie młodych w Lizbonie [WIDEO]
fot. TikTok / padreguilherme
Interia / TikTok / padreguilherme / pk

W Lizbonie trwają Światowe Dni Młodzieży. Ich organizatorzy przygotowali dla młodych ludzi z najdalszych zakątków świata aż 55 wydarzeń religijnych. Młodzi mogą jednak liczyć na inne "atrakcje". Wszystko za sprawą księdza, który jest również DJ-em.

Jak informuje portal "Interia", ks. Guilherme Peixoto, który łącze swoje powołanie kapłańskie z byciem DJ-em, już jakiś czas temu podbił serca internautów. Obecnie duchowny „rozkręca” Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie.

Ksiądz-DJ pochwalił się nagraniem z ŚDM. Młodzi tańczą w rytm muzyki techno

DJ w koloratce zamieścił niedawno na swoim kanale na TikToku film z pierwszego dnia ŚDM, który był również rocznicą jego urodzin. Na naigraniu widać tysiące młodych ludzi, którzy tańczą w rytm granej przez ks. Peixoto muzyki techno. Ale w czasie spotkań z charyzmatycznym kapłanem jest też czas na modlitwę. Zobaczcie sami:

@padreguilherme O meu primeiro dia na JMJ em Lisboa, comecou com a atuação em Rio de Mouro, 31JUL23. Que mais podia pedir em dia de aniversário Obrigado à Pastoral Juvenil da Diocese de Viana do Castelo, que quis fazer esta oferta à paróquia que os acolheu. #riodemouro #jmj #jmj2023 #lisboa #padreguilherme #dj #dance #music #jovenescristianos #jovenesencristo #wearetiktok #jmj2023lisboa #jovenescristianosentiktok #jesus som original - PadreGuilherme
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Roman Groszewski SJ

Nie bój się, jesteś wolny

Pragniemy szczęścia i poczucia, że przeżywamy swoje życie w pełni. Żeby to osiągnąć, wyznaczamy sobie różne cele, planujemy, podejmujemy decyzje. Tym wszystkim działaniom bardzo często towarzyszy jednak lęk.

Jak przestać...

Skomentuj artykuł

Na ŚDM gra muzyka techno. Ksiądz-DJ rozkręca spotkanie młodych w Lizbonie [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.