"Spowiedź generalna". Zobacz film, po którym pójdziesz do konfesjonału z pokojem w sercu [PREMIERA]

"Spowiedź generalna". Zobacz film, po którym pójdziesz do konfesjonału z pokojem w sercu [PREMIERA]
fot. Prawdę Powiedziawszy - ewangelizuj_pl / YouTube
Prawdę Powiedziawszy - ewangelizuj_pl / YouTube / pk

Od piątku na YouTube można zobaczyć film "Spowiedź generalna", dzięki któremu "wielu katolików mających trudności duchowe, zostanie przekonanych do bardzo owocnego przeżycia spowiedzi sakramentalnej" - zapewnia jego reżyser, ks. Piotr Śliżewski.

Film "Spowiedź generalna" to kompendium wiedzy na temat tej wyjątkowej formy spowiedzi. Jego fabuła opowiada wzruszającą historię Kasi, która mimo licznych życiowych zakrętów chce naprawić swoje błędy. Nie jest to jednak takie proste. Magda, zdradzona żona, nie wyobraża sobie pojednania z kochanką męża.

Ta burzliwa historia, pragnienie nawrócenia i zadośćuczynienia za popełnione czyny, będzie emocjonującym tłem spowiedzi, do której zostanie zaproszony widz. Odbiorca filmu będzie mógł zobaczyć sakrament pokuty i pojednania od początku do końca, a w dialogach ze spowiednikiem na pewno każdy odnajdzie cząstkę siebie. Merytoryczne komentarze w postaci dokumentalnych przerywników będą wartościową wiedzą na temat sakramentu spowiedzi. Ten film zmniejszymy lęk przed "opowiedzeniem swojego serca Panu Bogu" w konfesjonale - zapewnia twórca.

Zobacz film "Spowiedź generalna":

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Piotr Jordan Śliwiński OFMCap

Ksiądz Józef Tischner powiedział kiedyś, że nie lubi się spowiadać. To chyba powszechne doświadczenie, bowiem nikt z nas nie lubi opowiadać o własnych grzechach i słabościach. Wyznanie grzechów czyni Sakrament Pojednania najtrudniejszym spomiędzy wszystkich spotkań...

Skomentuj artykuł

"Spowiedź generalna". Zobacz film, po którym pójdziesz do konfesjonału z pokojem w sercu [PREMIERA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.