11-letni chłopiec z Częstochowy odnaleziony

11-letni chłopiec z Częstochowy odnaleziony
Fot. depositphotos.com
4 tygodnie temu
PAP / tk

Policja poinformowała o odnalezieniu 11-letniego Oliwiera z Częstochowy. Chłopiec wyszedł ze szkoły, po czym nie wrócił do domu. Odnalazł się kilkadziesiąt minut później w okolicy jednego ze sklepów na peryferiach miasta.

Jak podała w środę rano częstochowska policja, chłopiec we wtorek po południu wyszedł ze szkoły, nie wrócił jednak do domu i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Rano policja opublikowała zdjęcie i rysopis dziecka, prosząc o pomoc w jego odnalezieniu.

Kilkadziesiąt minut później młodszy aspirant Kamil Sowiński z częstochowskiej policji poinformował jednak o odnalezieniu 11-latka. - Po informacji, że chłopiec może przebywać w okolicy jednego ze sklepów, bodajże przy ul. Korkowej, udał się tam patrol policji, który ujawnił poszukiwanego - powiedział policjant.

Tożsamość chłopca potwierdziła już jego mama. Ze wstępnych informacji wynika, że jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża. Policjanci będą jeszcze sprawdzali okoliczności, w których 11-latek nie wrócił do domu.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Józef Augustyn SJ
8,40 zł
12,00 zł

Praktyczny przewodnik na drodze rozeznawania, szukania i pełnienia woli Boga.

Tytuł nagrania: Jak szukać i znajdować wolę Bożą? to poważne postawienie zagadnienia istotnego w życiu duchowym, a nie jedynie tania reklama.

Józef Augustyn SJ w...

Skomentuj artykuł

11-letni chłopiec z Częstochowy odnaleziony
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.