Byk uciekł i biegał po ulicach Ciężkowic. Został zatrzymany na kościelnym placu

Byk uciekł i biegał po ulicach Ciężkowic. Został zatrzymany na kościelnym placu
Byk biegał po ulicach Ciężkowic (fot. Facebook.com)
polsatnews.pl / tk

Policjanci z Ciężkowic (woj. małopolskie) zostali wezwani do niecodziennej interwencji. Chodziło o schwytanie ważącego 700 kilogramów byka, który uciekł właścicielowi i biegał po ulicach miasta. Zwierzę udało się złapać dopiero na placu przed kościołem.

Do nietypowego zdarzenia doszło 14 lutego. Wtedy to policjanci z Ciężkowic otrzymali zgłoszenie, że ulicami miasta biega ogromny byk.

Jak czytamy na polsatnews.pl, „Okazało się, że zwierzę uciekło nowemu właścicielowi, który nabył go tego dnia na targu. Mężczyzna niewłaściwie zabezpieczył transport, co pozwoliło wydostać się 700-kilogramowemu bykowi z ciężarówki”.

Byk na placu kościelnym

Funkcjonariusze oraz mieszkańcy miasta wspólnymi siłami zagonili byka na ogrodzony plac kościelny i zamknęli tam zwierzę. Następnie policjanci wezwali weterynarza, który podał bykowi środki uspokajające. Pozwoliło to schwytać zwierzę i ponownie załadować go do transportu.

DEON.PL POLECA

Źródło: polsatnews.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Richard Rohr

Jak stać się dojrzałym mężczyzną?

W czasach, kiedy mówi się o kryzysie męskości, Richard Rohr pokazuje, w czym kryje się jej potencjał, ale przede wszystkim prowadzi do jej źródła - do Boga, który obdarzył mężczyzn...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Byk uciekł i biegał po ulicach Ciężkowic. Został zatrzymany na kościelnym placu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.