Gorzów Wlkp.: 13-latka weszła pod jadący tramwaj. Cudem przeżyła i wyszła z tego bez szwanku

Gorzów Wlkp.: 13-latka weszła pod jadący tramwaj. Cudem przeżyła i wyszła z tego bez szwanku
Fot. depositphotos.com / gorzowianin.com / YouTube.com
PAP / tk

W środę w Gorzowie Wlkp. 13-latka weszła przed ruszający z przystanku tramwaj i znalazła się pod pojazdem, który po chwili został zatrzymany przez motorniczego. Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście nie wymagała hospitalizacji.

O potrąceniu poinformował portal gorzowianin.com i opublikował nagranie z monitoringu, na którym widać przebieg zdarzenia.

13-latka weszła pod tramwaj

"Film z monitoringu szokuje. Potrącona 13-latka po tym, jak została potrącona, wpadła pod tramwaj. To cud, że w ogóle przeżyła, nie mówiąc już o tym, że nic poważnego jej się nie stało. Nagranie publikujemy ku przestrodze!" – napisał portal.

Jak przekazał Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp., do niebezpiecznej sytuacji doszło w środę, krótko po godz. 13 na przystanku tramwajowym przy ul. Kazimierza Wielkiego.

DEON.PL POLECA

 

Dziewczyna wysiadła z tramwaju i chciała przejść na drugą stronę przez torowisko. Niestety, weszła wprost pod ruszający z przystanku tramwaj. Nastolatka znalazła się pod pojazdem, który po chwili stanął.

Po krótkiej chwili o własnych siłach wyczołgała się spod tramwaju. Zajęli się nią wówczas świadkowie zdarzenia, którzy wezwali pogotowie i policjantów. Medycy przebadali nastolatkę i uznali, że nie wymaga hospitalizacji. Z miejsca zdarzenia odebrała ją mama.

- Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do potrącenia doszło z winy 13-latki, która nie zachowując należytej ostrożności weszła przed ruszający tramwaj. Miała ogromne szczęście, że to zdarzenie zakończyło się dla niej tylko na kilku otarciach – powiedział Jaroszewicz.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Renzo Allegri

Renzo Allegri opisuje wszystkie te zjawiska, które do San Giovanni Rotondo przyciągały tłumy. Mówiono o nich cuda Ojca Pio. Autor przytacza dziesiątki opowieści i relacji naocznych świadków. Stygmaty, dar bilokacji, przepowiadanie przyszłości, zdolność odczytywania myśli...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Gorzów Wlkp.: 13-latka weszła pod jadący tramwaj. Cudem przeżyła i wyszła z tego bez szwanku
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.