Kobieta zmarła w czasie lotu. Współpasażerowie myśleli, że śpi

Kobieta zmarła w czasie lotu. Współpasażerowie myśleli, że śpi
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Depositphotos
Polsat News / pk

Pasażerka linii British Airways zmarła w czasie lotu z Londynu do Nicei. Prawdopodobnie miała zawał serca.

Jak informuje "Polsat News", w czwartek wieczorem, podczas podróży z lotniska Heathrow do Nicei, zmarła kobieta. Pasażerowie zauważyli to dopiero po wylądowaniu, ponieważ początkowo myśleli, że kobieta po prostu śpi. Przypuszczalnie 73-letnia pasażerka miała zawału serca.

DEON.PL POLECA
Według relacji pasażerów, gdy samolot wylądował, zaczęli oni zbierać swoje bagaże i przygotowywać się do opuszczenia maszyny. Wtedy zorientowali się, że kobieta nie reaguje.

W panice poinformowali stewardessy, które natychmiast poprosiły o pomoc służby kontroli ruchu lotniczego. Na miejsce przybyli strażacy i ratownicy medyczni, próbując podjąć reanimację 73-latki, ale niestety było już za późno.

"Niestety podczas lotu z londyńskiego Heathrow do Nicei zmarł pasażer. Nasze myśli są w tej trudnej chwili z rodziną. Nie możemy podać  szczegółów dotyczących zmarłego" - poinformował przewoźnik, cytowany przez "Polsat News".

Źródło: Polsat News / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Skomentuj artykuł

Kobieta zmarła w czasie lotu. Współpasażerowie myśleli, że śpi
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.