Nie żyje szósty turysta, który zmarł od upału. Trwają poszukiwania kolejnych kilku osób

Nie żyje szósty turysta, który zmarł od upału. Trwają poszukiwania kolejnych kilku osób
Fot. Depositphotos
PAP / pk

Na Krecie znaleziono ciało 67-letniego Niemca - informują w poniedziałek greckie media. To już szósty zagraniczny turysta, który zmarł podczas upałów od początku czerwca w Grecji. Trwają poszukiwania kolejnych kilku osób.

Zaginięcie Niemca zgłosiła w niedzielę jego żona. Mężczyzna wybrał się na samotny spacer w górzystym terenie na południu wyspy, a po kilku godzinach zadzwonił do małżonki i powiedział jej, że źle się czuje. Według niektórych źródeł mężczyzna nie wziął ze sobą wody - podał portal eKathimerini.

Trwają poszukiwania kolejnych kilku osób

Strażacy zlokalizowali ciało 67-latka, namierzając jego telefon komórkowy.

DEON.PL POLECA

To już szósty zagraniczny turysta, który zmarł podczas przechadzki w Grecji od początku czerwca. Trwają poszukiwania kolejnych kilku osób. W sobotę na Krecie znaleziono ciało holenderskiego turysty, którego samochód zauważono na krawędzi klifu.

"Jest wspólny mianownik - wszyscy wybrali się na przechadzkę mimo wysokich temperatur" - powiedział agencji Reutera przedstawiciel policji Petros Wassilakis.

Źródło: PAP / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Nie żyje szósty turysta, który zmarł od upału. Trwają poszukiwania kolejnych kilku osób
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.