Strzelanina i bójka w teksańskiej szkole: cztery osoby ranne

Strzelanina i bójka w teksańskiej szkole: cztery osoby ranne
fot. Depositphotos
PAP / pk

- To nie jest przypadkowy akt przemocy. (...) To był uczeń, który wdał się w bójkę i wyciągnął broń - powiedział Kevin Kolbye, miejscowy komendant policji.

Cztery osoby zostały ranne w środę w wyniku bójki i strzelaniny w szkole średniej w miejscowości Timberview w amerykańskim stanie Teksas - powiadomiła policja.

Według zastępcy komendanta policji w Arlington Kevina Kolbye dwie z tych osób miały rany postrzałowe i przewieziono je do szpitala.

Organy ścigania zwróciły się do społeczeństwa o pomoc w znalezieniu podejrzanego i opublikowały zdjęcie 18-letniego czarnoskórego ucznia Timothy'ego George'a Simpkinsa.

- To nie jest przypadkowy akt przemocy. (...) To był uczeń, który wdał się w bójkę i wyciągnął broń - powiedział Kolbye cytowany przez stację NBC News.

- Władze prowadzą metodyczne poszukiwania i ściśle współpracują z kilkoma lokalnymi wydziałami policji oraz Biurem ds. Alkoholu, Tytoniu, Broni Palnej i Materiałów Wybuchowych - podała policja w Arlington. Według policji Simpkinsa należy traktować jako uzbrojonego i niebezpiecznego osobnika.

 

Źródło: PAP / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Krzysztof Grzywocz

Czy duchowość może szkodzić?
Gdzie zaczyna się opętanie, a gdzie choroba?
Czy myśli bluźniercze podsyłają nam demony?
Czym różni się zwykły smutek od depresji?

Ksiądz Krzysztof Grzywocz był niewątpliwie jednym z najbardziej...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Strzelanina i bójka w teksańskiej szkole: cztery osoby ranne
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.