Tragedia w USA. W wypadku na autostradzie zginęło pięcioro dzieci

Tragedia w USA. W wypadku na autostradzie zginęło pięcioro dzieci
Fot. depositphotos.com
PAP / tk

W wypadku na autostradzie Hutchinson River Parkway w Scarsdale, w stanie Nowy Jork, zginęło w niedzielę pięcioro dzieci w wieku od 8 do 17 lat. Pojazd, który prowadził 16-latek, zjechał zdaniem policji z jezdni i zapalił się po uderzeniu w drzewo.

Wszystkie ofiary były mieszkańcami Derby w stanie Connecticut. Nowojorskie radio 1010 WINS poinformowało, że z wypadku ocalał dziewięcioletni chłopiec.

Według władz hrabstwa Westchester dziewięciolatek, który jechał w bagażniku Nissana Rogue, zdołał wydostać się z samochodu. Przewieziono go do Centrum Medycznego Westchester z obrażeniami nie zagrażającymi życiu.

Jak podkreśla 1010 WINS, przyczyna wypadku nie jest na razie znane. Nie brały w niej udziału inne pojazdy. Ofiarami było czterech chłopców i jedna dziewczynka.

Policja nie podała ich nazwisk. Z informacji AP, powołującej się na kuratora szkolnego w Derby, wynikało, że dzieci były rodzeństwem.

"New York Times" poinformował, że odcinek, na którym doszło do wypadku, jest uważany za najbardziej niebezpieczny na tej autostradzie.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Jan Twardowski

Ks. Jan Twardowski, jako kaznodzieja i poeta pokazywał, że świętość nie jest oderwana od codzienności, a świętych można spotkać już tu, na ziemi. W rozważaniach i w wierszach pytał, co robić, żeby być świętym. I...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Tragedia w USA. W wypadku na autostradzie zginęło pięcioro dzieci
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.