W tragicznym wypadku na A4 zginął strażak. Osierocił czwórkę dzieci

W tragicznym wypadku na A4 zginął strażak. Osierocił czwórkę dzieci
Fot. depositphotos.com
polsatnews.pl / tk

Na autostradzie A4 niedaleko Krakowa w trakcje akcji straży pożarnej doszło do tragicznego wypadku. Samochód potrącił trzech strażaków. Jeden z nich zginął, osierocił czwórkę dzieci.

„Do wypadku doszło w nocy na autostradzie A4 blisko węzła Balice (woj. małopolskie). Straż pożarna była na miejscu, aby oczyścić drogę po zderzeniu samochodu osobowego z dzikim zwierzęciem. Podczas tej akcji trzech strażaków potrącił samochód. Jeden z nich mimo akcji reanimacyjnej zmarł” – podaje polsatnews.pl.

DEON.PL POLECA
Tragiczny wypadek. Nie żyje strażak

- Jako pierwsi na miejsce przyjechali strażacy z OSP Balice - przekazał st. kpt. Bogusław Szydło z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Strażacy zabezpieczali miejsce na pasie w kierunku Krakowa na autostradzie i udzielali pomocy kierowcy samochodu osobowego po zderzeniu z łosiem – dodał funkcjonariusz.

- Podczas tych czynności, kierowca busa potrącił trzech strażaków - powiedział Szydło dodając, że na miejscu zginął 38-letni strażak. Mężczyzna osierocił czwórkę dzieci, z czego najmłodsze ma jedynie 5 lat.

DEON.PL POLECA

- Pozostałych dwóch strażaków, kobieta i mężczyzna trafili do szpitala. Mężczyzna już opuścił szpital. Kobieta jest w stanie ciężkim - wyjaśnił strażak. „Poszkodowana w wypadku strażaczka jest żoną tragicznie zmarłego druha” – czytamy na polsatnews.pl.

Kierowcą busa, który uderzył w strażaków był 21-letni Węgier. Mężczyzna podczas wypadku był trzeźwy.

Źródło: polsatnews.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomasz P. Terlikowski

Siedem spojrzeń na granicę życia i śmierci

Współczesna medycyna coraz skuteczniej przedłuża życie. Czym się kierować przy rozwiązywaniu wynikających stąd dylematów? Jak do tych problemów należy podchodzić od strony etycznej i duchowej? Na co powinna...

Skomentuj artykuł

W tragicznym wypadku na A4 zginął strażak. Osierocił czwórkę dzieci
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.