Łódzkie. Policja szuka sprawcy śmiertelnego potrącenia motorowerzysty

Łódzkie. Policja szuka sprawcy śmiertelnego potrącenia motorowerzysty
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. pl.depositphotos.com)
1 miesiąc temu
PAP/dm

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym w wyniku potrącenia przez nieustalony jeszcze samochód zginął 54-letni motorowerzysta. Do wypadku doszło w miejscowości Słomków Suchy w woj. łódzkim. Policja szuka sprawcy.

Jak poinformowała w sobotę rzeczniczka sieradzkiej policji asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę między godziną 2.00 a 3.00 w miejscowości Słomków Suchy w gminie Wróblew w pow. Sieradzkim (woj. łódzkie).

- Jadący w kierunku Błaszek 54-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego kierujący motorowerem został potrącony przez nieustalony na chwilę obecną pojazd, którego kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia - przekazała.

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Błaszek pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu.

Policja prosi wszystkie osoby, które posiadają informację na temat okoliczności tego wypadku o kontakt pod numerami tel.: 112 47 845 17 05, 47 845 17 07 (całodobowo) lub 47 845 19 10 w godz. 6.00-22.00.

Na początek jesieni, w dniach 23-30 września 2021 r., mamy dla was rabat do 40 proc. na publikacje WAM i MANDO oraz 15 proc. na książki innych wydawców. Wpisz kod: JESIEN21D

PAP/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Stanisław Szczepaniec
9,50 zł

Nie jest łatwo zrozumieć wielkość i znaczenie odpustu. Myślenie wielu ludzi jest w tym względzie naznaczone nieznajomością nauki Kościoła i nadużyciami, jakie miały miejsce w jego historii. Dla wielu wierzących odpust pozostaje więc skarbem zakopanym...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Łódzkie. Policja szuka sprawcy śmiertelnego potrącenia motorowerzysty
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.