Wielkopolskie/ Ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami z gradem

Wielkopolskie/ Ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami z gradem
Depositphotos.com (501945110)
PAP / pzk

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami z gradem, jakie od wtorkowego popołudnia mają wystąpić na terenie większości powiatów woj. wielkopolskiego. Dla regionu wydano również alert przed upałami.

Według IMGW we wtorek, od godz. 14 do godz. 21, na obszarze 24 powiatów północnej, centralnej, zachodniej i południowo-zachodniej Wielkopolski, prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 15 mm do 20 mm, lokalnie 25 mm oraz porywy wiatru wiejącego z prędkością do 65 km/h. Miejscami mogą wystąpić także opady gradu.

DEON.PL POLECA
Do środy, do godz. 18, obowiązuje wydane dla całego regionu, ostrzeżenie drugiego stopnia przed upałami. Zgodnie z prognozami, we wtorek, od godz. 12, temperatura maksymalna w dzień wyniesie miejscami od 30 st. C do 32 st. C, a temperatura minimalna w nocy lokalnie osiągnie 18 st. C.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Piotr Kwiatek OFMCap

Jak wyzwolić się z chronicznego malkontenctwa i efektywniej wyrażać niezadowolenie?

Narzekanie to epidemia naszych czasów. Osłabia nie tylko jakość relacji rodzinnych i zawodowych, ale ewidentnie szkodzi zdrowiu fizycznemu, psychicznemu i duchowemu. Czy można skutecznie bronić...

Skomentuj artykuł

Wielkopolskie/ Ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami z gradem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.