Zaginął 11-letni chłopiec z Częstochowy

Zaginął 11-letni chłopiec z Częstochowy
Fot. depositphotos.com / Policja Śląska
1 miesiąc temu
PAP / tk

Policjanci poszukują 11-letniego Oliwiera Mulszanowskiego z Częstochowy. Chłopiec wyszedł ze szkoły, po czym nie wrócił do domu. policja opublikowała zdjęcie i rysopis dziecka, prosząc o pomoc w jego odnalezieniu.

- Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 11-latek wyszedł ze szkoły we wtorek 26 października br. około 15.20. Nie dotarł jednak do domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną – podała częstochowska komenda.

Oliwier ma 146 cm wzrostu, jest szczupły, ma włosy koloru blond o ciemnym odcieniu. Ubrany był w musztardową kurtkę, miał ze sobą czerwony plecak.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gill Paul
31,43 zł
44,90 zł

Rodzinna tragedia. Różne oblicza miłości. I długo skrywany sekret.

Lato 1918. Życiu Romanowów zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Osiemnastoletnia księżna Maria jest więziona wraz z resztą rodziny w ponurym domu w Jekaterynburgu. Jej jedyną rozrywką są tajemne...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Zaginął 11-letni chłopiec z Częstochowy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.