Adam Szustak OP: nigdzie nas Pan Jezus nie zapraszał do walki z szatanem

Adam Szustak OP: nigdzie nas Pan Jezus nie zapraszał do walki z szatanem
Adam Szustak OP / Fot. Langusta na palmie / YouTube.com
Langusta na palmie / YouTube.com / tk

- Jeżeli jesteś blisko z Jezusem i mieszka on w Twoim życiu na stałe, to szatan nie ma absolutnie żadnych szans, jest nikim. Przy Jezusie on nie jest żadnym przeciwnikiem - mówi znany dominikanin o. Adam Szustak w 1054 filmie z serii "Wstawaki".

- Posłuchajcie zdania dosyć nowej błogosławionej Chiary Luce Badano: „Kiedy przyjdzie szatan przepędzę go, bo jestem silniejsza, gdyż mam Jezusa” - mówi kaznodzieja o. Adam Szustak OP.

- Jeżeli chodzi o naszą walkę z szatanem, nie mamy absolutnie żadnych szans. Nie jesteśmy dla niego żadnym przeciwnikiem. Szatan jest przepotężnie mocniejszy od nas. Nigdzie nas Pan Jezus nie zapraszał do walki z szatanem.

- Jeżeli ktokolwiek myśli, że może wygrać z szatanem, niech o tym zapomni. To jest istota duchowa o wiele potężniejsza od nas - zauważa dominikanin.

- Jeżeli jesteś blisko z Jezusem i mieszka On w twoim życiu na stałe, to szatan nie ma absolutnie żadnych szans, jest nikim. Przy Jezusie on nie jest żadnym przeciwnikiem.

DEON.PL POLECA

- Przy nas rzeczywiście szatan jest potężny i nigdy nie próbujcie z nim wygrać sami. Natomiast jeśli macie przy boku Jezusa, wasze życie jest Jemu poddane i pozwalacie Mu działać, to szatan nie ma żadnych szans - mówi zakonnik.

Źródło: Langusta na palmie / YouTube.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Tomasz Trębacz

Skąd wzięło się zło?
Dlaczego diabeł się zbuntował?
Czy jego decyzja może nam szkodzić?
Jak szatan może na nas wpływać?
Jakimi metodami nas kusi?

W książce znajdziesz próbę odpowiedzi na te...

Skomentuj artykuł

Adam Szustak OP: nigdzie nas Pan Jezus nie zapraszał do walki z szatanem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.