Adam Szustak OP trafił na oddział COVID. "Chciałem Wam pokazać, jak to wygląda od środka"

Adam Szustak OP trafił na oddział COVID. "Chciałem Wam pokazać, jak to wygląda od środka"
fot. Langusta na palmie
1 miesiąc temu
Langusta na palmie / sz

"Miałem ostatnio wielkie błogosławieństwo spotkać niezwykłych ludzi, którzy robią wielkie dobro i naprawdę okazują ogromną miłość, ale też spotkać dużo ludzkiego cierpienia, które na szczęście mogłem też pobłogosławić” – mówi dominikanin. Po tym co zobaczył, zachęca do wsparcia szpitali i zapowiada zbiórkę adwentową.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
o. Adam Szustak OP
29,70 zł
33,00 zł

Pierwszy audiobook z nowej serii RTCJ: RÓB to, co JEZUS

Jak radzić sobie z trudnymi relacjami? Jak je naprawiać i uzdrawiać?

Jeśli można się tego od kogoś nauczyć, to tylko od prawdziwego Geniusza, który najlepiej...

Skomentuj artykuł

Adam Szustak OP trafił na oddział COVID. "Chciałem Wam pokazać, jak to wygląda od środka"
Komentarze (15)
DL
~Dariusz Liwski
28 listopada 2020, 09:44
ciekawe czy kogos wyspowiadal, czy tylko poszedl sie tam tylko sfotografowac? Ojcze Adamie gdyby nie Ty deon.pl nie wiedzialby jak wyglada szpital od srodka. Dzieki Ci.
JZ
Joanna Zyzik-Lubasinska
26 listopada 2020, 12:51
Ojciec Adam dysponuje narzędziem jakim jest umiejętność korzystania z dobrodziejstw technologii i w ten sposób dociera do ludzi. Tylko Bóg wie ile w tym lansu a ile dobrej roboty. Narzędzie to narzędzie, można go używać z pożytkiem dla ludzi albo przeciw nim.
DS
~don subskrybuj
26 listopada 2020, 02:59
a wściekłe aborcjonistki protestują i roznoszą covida
PW
~Przemek W
26 listopada 2020, 09:17
"wściekłe aborcjonistki" ratuja zycie w szpitalnych kitlach takze tym ktorzy na nie pluja Sprobuj tak: dobrzy katolicy roznosza covida w koscialach regularnie od marca 2020
KX
~Katarzyna x
25 listopada 2020, 16:51
A ja sie spłakałam, bo na takim oddziale zmarła bliska mi osoba, z którą nie można było się pożegnać. Tylu zaś ludzi kpi sobie z wirusa. Myślę, ze jednak to ważny filmik.
WP
~Więcej Pokory
25 listopada 2020, 15:09
Aż tak wielkie parcie na szkło, że nic nie jest w stanie Ojciec zrobić bez rozgłosu?
MP
~Marco Polo
25 listopada 2020, 16:40
Rozgłos dotyczący informowania ludzi ze Covid-19 to coś realnego jest potrzebny aby ludzie którzy walczą medycy wolontariusze pielęgniarki i chorzy mogli mieć szansę przeżyć kolejny dzień. A do Ciebie to życzę Ci abyś więcej dostrzegał dobra w działaniach człowieka a nie zła. Apel o pokorze jest w tym przypadku wyjątkowo żałosnym aktem.
EA
~Ewa Adam
25 listopada 2020, 17:40
Jak chcesz bez rozgłosu nagłośnić potrzeby szpitala i jego personelu? Jak uświadomić "na żywo", że to realny problem, nie pokazując go "przez szkło"? Niewątpliwie potrzeba Ci więcej pokory.
JW
~Jeszcze Więcej pokory
25 listopada 2020, 18:51
Jeszcze "Więcej POKORY . Zgadzam się z Tobą w zupełności. A dlaczego tak twierdzę? Bo dziesiątki księży od marca 2020 uczestniczy w pociesze i błogosławieństwach chorych i personelu WSZĘDZIE - ale o nich pies z kulawą nogą nie wspomina. W akcji o. Adama Sz. widzę TYLKO - ja, ja, ja, ja, ja, ...... Akcję o tym że CV-19 jest niebezpieczny trzeba było montować od wiosny, a nie mówić, półżartem, pół serio - "ta cholerna epidemia", i "ja pierdzielę" na dzień dobry wstawaki.
WL
~Wojtek Lekarz
25 listopada 2020, 20:01
Pokory potrzeba celebrycie Szostakowi kapelan który przychodzi do mnie na oddział nie obwieszcza tego całemu światu jest dla chorych i dla na lekarzy. Nie robi sobie zdjęć i nie wysyła ich do netu.
DS
~dróg Shannon
26 listopada 2020, 03:01
dobrze robo, zamyka usta antycovidowcom i różnym wywrotowcom co teraz protestują i mają krew na rękach bo roznoszą covida a ludzie umierają
BD
~b. dobro
26 listopada 2020, 10:09
A spróbuj zauważyć w tym, co zrobił o. Adam jakieś dobro? Chociaż jedno...
TJ
~Tylko Ja
27 listopada 2020, 01:50
Chyba ktoś musi sobie uzupełnić definicję pokory. Czy osoba o charakterze flegmatycznym/ melancholijnym jest bardziej pokorna niż choleryk? Takie rozumienie jest dobre może do tłumaczenia w podstawówce, ale pojęcia trzeba z czasem pogłębiać.
EA
~Ewa Adam
27 listopada 2020, 09:53
Jeśli, jak piszesz o tych księżach "pies z kulawą nogą nie wspomina", to albo oni sobie tego nie życzą, ich sprawa, albo nikt, w tym i ty nie wpadł na to. A to niedobrze. Bo niektórzy właśnie z tego powodu nie widzą ile dobra dzieje się dzięki duchownym i widzą w nich tylko "sukienkowych pedofili". Jeśli widzisz "TYLKO-ja, ja, ja...", to zacznij patrzyć nie oczami, a sercem, może wtedy zobaczysz, ile dobrego się dzieje w tym przypadku. Gdyby to się wydarzyło wiosną, jak piszesz, że "trzeba było", to po prostu taki twój komentarz umieściłbyś w marcu a nie teraz. Odpowiedz sam sobie, tylko szczerze, czy gdyby o. Szustak nagrał i umieścił ten filmik wiosną, to twój komentarz byłby pozytywny??? Sam widzisz. Stare polskie przysłowie: "Jak ktoś chce psa uderzyć, to kij zawsze znajdzie".
EA
~Ewa Adam
27 listopada 2020, 18:11
Wojtek Lekarz, już ci napisałam komentarz, ale chyba "zaginął w internetach". To jeszcze raz. Nie widzisz różnicy? Podpowiadam: o. Szustak nie jest kapelanem. Kapelan przychodzący na oddział dostaje za to pensję, jak np. ks. katecheta w szkole.

Skomentuj artykuł

Adam Szustak OP trafił na oddział COVID. "Chciałem Wam pokazać, jak to wygląda od środka"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.