Czy dobre uczynki naprawdę się liczą? [Wielkopostna seria wideo]

Czy dobre uczynki naprawdę się liczą? [Wielkopostna seria wideo]
DEON.pl / mł

Kiedy dobre uczynki są szczególnie ważne? Czy naprawdę się liczą dla Boga? Czy możemy liczyć na to, że zostaniemy za nie nagrodzeni?

To pytania, na które w pierwszym odcinku naszej wielkopostnej serii odpowiada ks. Tomasz Kozłowski. Co Jezus mówi o dobrych uczynkach w Ewangelii? Jak możemy to zastosować w życiu? Posłuchaj tego krótkiego nagrania! 

 

"Proste odpowiedzi na wielkopostne pytania" to nasza seria wideo na Wielki Post, do której zaprosiliśmy księży (i nie tylko) aktywnie działających w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie i TikToku. Dlaczego właśnie ich? Bo potrafią to, co w dzisiejszych czasach bardzo ważne: jasno, prosto i krótko odpowiedzieć na pytania, które pojawiają się w głowie każdego wierzącego człowieka. 

DEON.PL POLECA

Ks. Tomasz Kozłowski, który nagrał dla nas pierwszy odcinek, pochodzi z archidiecezji białostockiej. Jest duszpasterzem harcerzy i studentem KUL. Aktywnie prowadzi dwa konta na Instagramie - @ksiadztezczlowiek i @ksiadznarolkach. Mówi, że Instagram jest dla niego formą dostępności dla ludzi, których nie zna lub z którymi nie ma bezpośredniego kontaktu. A właśnie przez Instagrama ludzie proszą go o modlitwę, pytają o różne swoje sprawy, zwierzają się. Jak podkreśla - Instagram to dobre miejsce komunikacji.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa

CrossPost. Pojedynek to komplet materiałów, które pomogą Ci w dobrym i owocnym przeżyciu Wielkiego Postu. Na 36 stronach planera znajdziesz kalendarz, listy zadań i konkretne wyzwania, które możesz dostosować do siebie, aby ten czas wykorzystać...

Skomentuj artykuł

Czy dobre uczynki naprawdę się liczą? [Wielkopostna seria wideo]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.