Czy mówisz swojemu małżonkowi jakiej pragniesz czułości?

Czy mówisz swojemu małżonkowi jakiej pragniesz czułości?
(fot. Nathan Dumlao / Unsplash)

Myślisz: "nie, niech się sam czy sama domyśli jak mnie kocha". To wielki błąd!

Zasada domyślności jest najbardziej wrogą zasadą tam, gdzie jest miłość wzajemna. Wzajemność polega na czymś innym. Posłuchaj:

***

DEON.PL POLECA

To i inne nagrania ks. Krzysztofa Grzywocza zostały zebrane w książce „Jak smakować życie” wydanej przez 2Ryby. Ta pozycja to must have dla osób, które chcą doświadczać smaku życia i cieszyć się każdym dniem już teraz – nie za miesiąc, czy rok.

Treść książki pełna jest przydatnych wskazówek i opisów, które inspirują do lepszego życia, pełnego spokoju i radości - bez stresu, pośpiechu i gonitwy za sukcesem. Prostota, odwaga, mądrość, zaufanie, spokój, spotkanie - to słowa-klucze, które rozwinięte w książce i odpowiednio wykorzystane sprawią, że zaczniesz rozkoszować się porankami, otworzysz się na zupełnie nowe rzeczy, zaufasz sobie samemu, swoim wyborom i pragnieniom, a także drugiemu człowiekowi.

(fot. 2Ryby.pl)(fot. 2Ryby.pl)

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Krzysztof Grzywocz

To must have dla osób, które chcą doświadczać smaku życia i cieszyć się każdym dniem już teraz – nie za miesiąc czy rok. Treść książki pełna jest przydatnych wskazówek i opisów, które inspirują do lepszego...

Skomentuj artykuł

Czy mówisz swojemu małżonkowi jakiej pragniesz czułości?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.