Czy Pan Bóg potrzebuje moich pieniędzy? [Wielkopostna seria wideo]

Czy Pan Bóg potrzebuje moich pieniędzy? [Wielkopostna seria wideo]
DEON.pl / mł

Czy Pan Bóg naprawdę potrzebuje twoich pieniędzy, skoro sam ich przecież nie używa? Dlaczego jałmużna w Wielkim Poście jest ważna? Co ci może dać dzielenie się z innymi?

To pytania, na które w drugim odcinku naszej wielkopostnej serii odpowiada ks. Przemysław Kapała. Posłuchaj tego krótkiego nagrania! 

DEON.PL POLECA
 

DEON.PL POLECA

"Proste odpowiedzi na wielkopostne pytania" to nasza seria wideo na Wielki Post, do której zaprosiliśmy księży aktywnie działających w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie i TikToku. Dlaczego właśnie ich? Bo potrafią to, co w dzisiejszych czasach bardzo ważne: jasno, prosto i krótko odpowiedzieć na pytania, które pojawiają się w głowie każdego wierzącego człowieka. 

Ks. ks. Przemysław Kapała, który nagrał dla was drugi odcinek, pochodzi z diecezji kaliskiej. Jest duszpasterzem młodzieży i koordynatorem diecezjalnym ŚDM. Od kilku lat wraz z przyjaciółmi współtworzy także „Stowarzyszenie Na Rzecz Ewangelizacji Młodzieży Tratwa”. Na TikToku prowadzi konto @fitpasterz, obserwowane przez ponad 54 tys. osób. Dzieli się tam swoją codziennością i odpowiada na pytania zadawane przez młodych. 

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
red. Magdalena Dobosz

Problemy finansowe mogą przytrafić się każdemu. Na szczęście z pomocą przychodzi nam wielu świętych. Obok znanych postaci, takich jak św. Józef czy św. Juda Tadeusz, w modlitewniku pojawiają się też mniej popularni orędownicy, np. św....

Skomentuj artykuł

Czy Pan Bóg potrzebuje moich pieniędzy? [Wielkopostna seria wideo]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.