Dom dziecka w Żmiącej. Artur Andrus i RMF Classic o możliwości wsparcia placówki

Dom dziecka w Żmiącej. Artur Andrus i RMF Classic o możliwości wsparcia placówki
(Fot. DEON TV)
4 miesiące temu
rmfclassic.pl/dm

„O niedźwiedziu, który uciekł z lasu, bo nie lubił hałasu” to pełna humoru i dynamicznych zwrotów akcji opowieść, która jest emitowana w odcinkach w programie RMF Classic przez cały Dzień Dziecka. Projekt ten dziennikarze stacji dedykują dzieciom i ich opiekunom w rodzinnych domach dziecka.

Bajka została napisana przez dziennikarza radiowego Artura Andrusa. W nagraniu wzięli udział wszyscy dziennikarze stacji oraz sam autor. To specjalna radiowa adaptacja bajki pochodzącej ze zbioru „Bzdurki, czyli bajki dla dzieci (i) innych”, książki ze znakomitymi ilustracjami Daniela de Latoura.

W Dzień Dziecka na antenie RMF Classic pojawiło się wiele informacji na temat funkcjonowania placówek wychowawczych oraz możliwości ich wsparcia.

Stacja w tym szczególnym dniu chciała zwrócić uwagę na sytuację dzieci w domach dziecka na przykładzie rodzinnego domu dziecka w Żmiącej.

To wyjątkowo muzykalne miejsce, które prowadzi Fundacja Ruperta Mayera i małżeństwo Katarzyna i Jan Mader. Obecnie mieszka tam 25 dzieci w różnym wieku, a wakacje spędzi tu ponad 50 dzieci z rodzinnych domów dziecka. 

„O niedźwiedziu, który uciekł z lasu, bo nie lubił hałasu”:

rmfclassic.pl/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa
69,93 zł
99,90 zł

Przygody Alicji teraz w jednym pudełku! Jak działa mózg, czy można zaprzyjaźnić się z robotem, jak nauczyć dziecko rozpoznawać emocje, zrozumieć siebie i otaczający świat? Czytanie z dzieckiem buduje relacje. Przeżyj razem z nim fascynującą...

Skomentuj artykuł

Dom dziecka w Żmiącej. Artur Andrus i RMF Classic o możliwości wsparcia placówki
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.