Bóg jest dobry w wielkim mieście. To będzie najlepsze spotkanie tej wiosny

Bóg jest dobry w wielkim mieście. To będzie najlepsze spotkanie tej wiosny
(fot. Ania Jędrusiak)
ed

Katarzynę Olubińską, Grzegorza Kramera SJ i Piotrka Żyłkę możecie spotkać już w ten weekend, w tym samym miejscu, w czasie rozmowy o Bogu, z którym warto spędzać czas nie tylko w wielkim mieście. Będziecie?

Zapraszamy was na spotkanie autorskie, które odbędzie się już w niedzielę (02.04), o godzinie 13.00, w Zamku Królewskim w Warszawie (Arkady Kubickiego, namiot - Targi Wydawców Katolickich).

Grzegorz Kramer zdradzi, skąd ma pewność, że Bóg jest dobry (często mówi, że dałby się za to zabić), Kasia Olubińska opowie, co robić, aby na serio spotykać Boga w zgiełku nawet najbardziej zabieganej codzienności, a Piotrek Żyłka, który poprowadzi tę rozmowę, zadba, by była inspirująca i naprawdę na pełnej petardzie!

Prawdopodobnie nigdzie indziej nie warto wtedy być.

DEON.PL POLECA

Katarzyna Olubińska - dziennikarka "Dzień dobry TVN", autorka cyklu "Kobieta w religiach świata" oraz bloga i książki "Bóg w wielkim mieście", w której znajdziecie bliskie rozmowy z gwiazdami i relację z dostrzegania subtelnego działania Boga, który zawsze jest bliżej niż nam się wydaje.

Grzegorz Kramer SJ - jezuita. Jeden z najpopularniejszych księży w Polsce. Kontrowersyjny bloger oglądany i lubiany przez wierzących i niewierzących. Czytając jego książkę, zrozumiesz, że albo autor zwariował, albo Ewangelia jest prawdziwa.

Piotr Żyłka - dziennikarz, redaktor naczelny DEON.pl, twórca projektu faceBóg. To dzięki pytaniom zadanym przez niego, ksiądz Jan Kaczkowski opowiedział nam w książce o życiu na pełnej petardzie, a siostra Małgorzata Chmielewska zdradziła swój sposób na cholernie szczęśliwe życie

My już nie możemy doczekać się tego spotkania. Do zobaczenia w Warszawie!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Bóg jest dobry w wielkim mieście. To będzie najlepsze spotkanie tej wiosny
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.