Jak często chodzić do spowiedzi?

Jak często chodzić do spowiedzi?
(fot. youtube.com)
Logo źródła: lednica2000 bp Grzegorz Ryś

Trudno mi sobie wyobrazić spotkanie pełne zażyłości i intymności z kimś, kogo kocham raz do roku - mówi biskup Grzegorz Ryś.

W następnych częściach krakowski biskup odpowie na pytania o: grzech, zbawienie i Syna Bożego.

"W Imię Syna" - to hasło tegorocznego Spotkania Młodych Lednica2000. Nabożeństwo pokutne oraz trzy główne części opowiadające o tajemnicy tego, że Jezus jest Synem Ojca - to najważniejsze punkty tegorocznego spotkania. Biskup Grzegorz Ryś - który wygłosi homilię podczas Mszy Świętej odprawianej 7 czerwca na Polach Lednickich - odpowiada na pytania, które pomogą przygotować się do lepszego przeżycia tegorocznej Lednicy.

Zobacz też:

Jak często chodzić do spowiedzi? - zdjęcie w treści artykułuSKANDAL MIŁOSIERDZIA

bp Grzegorz Ryś

Czytasz ostatnią stronę, zamykasz książkę i już wiesz, że Twoje życie nigdy nie będzie takie samo. Znacie to uczucie?  Ten człowiek nie owija w bawełnę. Nie ma litości dla wierzących, Kościoła, księży i samego siebie. Tobie też łatwo nie odpuści. Zapnijcie mocno pasy. Może być nieprzyjemnie.

Bp Grzegorz Ryś głosi skandal miłosierdzia jako nauczanie, które trzeba wykrzyczeć. Nikt nie jest stracony. Miłość Boga jest silniejsza niż ludzki grzech. Bóg nie rozdaje cukierków grzecznym dzieciom, ale podnosi w górę tych, którzy dotknęli dna.

>>PRZECZYTAJ "SKANDAL MIŁOSIERDZIA"

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Jak często chodzić do spowiedzi?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.