Jak unikać choćby pozoru zła?

Jak unikać choćby pozoru zła?
(fot. Damian Kramski)
Ks. Jan Kaczkowski

- Trzeba sobie często zadać pytanie: kiedy wchodzić w dyskusje a kiedy odpuścić? - podpowiada ks. Kaczkowski.

"Ataków się absolutnie nie należy bać. Ja zasadniczo staram się nie czytać tego, co w komentarzach, bo to jest grono frustratów. Tam już się wylewa taki szlam. Z kim wchodzić a z kim nie wchodzić w konflikt? Tam, gdzie widać typy psychotyczne nie warto, szkoda nerwów. Tam, gdzie jest prawdziwy, uczciwy zarzut, to nigdy nie możemy tego zlekceważyć" - mówi.

"Pracuję w korporacji RCC (Roman Catholic Church), która ma przynajmniej kilka cech: globalny zasięg, oddział w każdej wiosce i dwa tysiące lat tradycji w mobbingu. Co zrobić, jeśli są ewidentne grzechy ludzi Kościoła, a ja mógłbym się spalić i wiem, że bym przegrał?" - zastanawia się.

Dość kato-lipy!

Ks. Jan Kaczkowski pomaga katolikom, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, żyć nieprzeciętnie i chcą być dumni z tego, że są katolikami, którzy są kojarzeni z dążeniem do doskonałości i profesjonalizmu oraz stanowczym niegodzeniem się na "lipę" w Kościele.

Daj się zainspirować temu, który był inspiracją dla setek tysięcy Polaków, księdzu Janowi Kaczkowskiemu, oraz samemu Jezusowi, którego autor uważa za najskuteczniejszego celebrytę wszechczasów. Posłuchaj nagrania.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Jan Kaczkowski
29,70 zł
33,00 zł

"Dość kato-lipy! Ks. Jan Kaczkowski o Jezusie celebrycie" pomaga katolikom, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, żyć nieprzeciętnie i chcą być dumni z tego, że są katolikami, którzy są kojarzeni z dążeniem do doskonałości
...

Skomentuj artykuł

Jak unikać choćby pozoru zła?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.