Nowenna do św. Walentego - dzień szósty | Modlitwa i zadanie

Nowenna do św. Walentego - dzień szósty | Modlitwa i zadanie
(fot. shutterstock.com)
Logo źródła: DEON TV Karolina i Maciej Piechowie

Dziś chcemy rozmawiać o pragnieniach i marzeniach. Jak w codzienności możemy realizować naszą świętość?

"Czy naprawdę pragniemy świętości? Każdy z Was musi sobie odpowiedzieć na to sam" - zaznaczają Karolina i Maciej w kolejnym dniu nowenny.

DZIEŃ 6

W dniu szóstym nowenny, polecamy Ci, św. Walenty, wszystkie nasze prace, sprawy i obowiązki. Ty żyjąc na ziemi, pracowałeś gorliwie jako kapłan. Byłeś wzorem jak należy wypełniać swoje obowiązki. Pomóż nam nasze codzienne zadania wykonywać z miłością i troską o osoby w naszym otoczeniu. Chcemy za Twoim przykładem znosić cierpliwie nasze ziemskie trudy.

Święty Walenty, prosimy Cię szczególnie w naszej intencji, którą Ci ofiarowaliśmy zaczynając tę nowennę. Wysłuchaj nas i wyjednaj nam łaskę, o którą z całą ufnością błagamy. Wierzymy, że za Twoim wstawiennictwem Chrystus spełni naszą prośbę. Amen.

DEON.PL POLECA

Msza walentynkowa

Na koniec nowenny spotkamy się 14 lutego na Mszy świętej o dobrą żonę i dobrego męża w Bazylice NSPJ przy ulicy Kopernika 26 w Krakowie. Po Mszy zapraszamy na spotkanie z Karoliną i Maciejem, którzy opowiedzą nam o tym, jak znaleźć tą jedyną i tego jedynego.

Kliknij w baner i dołącz do wydarzenia:

W trakcie nowenny zachęcamy was do dzielenia się świadectwami związanymi z odprawieniem nowenny. Piszcie na adres: redakcja@deon.pl.

Karolina i Maciej Piechowie - absolwenci dziennikarstwa i nauk o rodzinie. Na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić! Twórcy portalu Szczęśliwa Rodzina i plakatu ze zdrapką dla par #100naszychRANDEK.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Nowenna do św. Walentego - dzień szósty | Modlitwa i zadanie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.