Przygotuj się z nami do wspomnienia św. Szarbela. Już jutro rozpoczynamy wyjątkową nowennę

Przygotuj się z nami do wspomnienia św. Szarbela. Już jutro rozpoczynamy wyjątkową nowennę
(fot. DEON.pl / youtube.com)
DEON TV

Bóg szczególnie umiłował tego świętego. Rozpocznijmy nowennę, która przygotuje nas na Boże Narodzenie i pomoże wyprosić łaski, których potrzebujemy.

Najbliższe 9 dni przeżyjemy na modlitwie, w której będzie nam towarzyszyła wyjątkowa postać - św. Szarbel. Razem z nim będziemy mogli modlić się w ważnych dla nas intencjach.

Święty Szarbel znany jest ze swego potężnego wstawiennictwa. Istnieją tysiące świadectw cudów i uzdrowień, dokonanych przez orędownictwo pustelnika z Libanu, który całkowicie oddał się Bogu i Jemu powierzył swoje życie. O jednym z bardziej znanych cudów dokonanych za wstawiennictwem św. Szarbela, możecie przeczytać tutaj (KLIK!).

Każdego dnia będziemy publikować na DEON.pl nowy odcinek nowenny. Usłyszysz w nim krótkie wprowadzenie, rozważanie oraz modlitwę, którą należy odmówić, aby warunki związane z odprawieniem nowenny, zostały spełnione. Całość poprowadzi Krzysztof Dzieńkowski SJ.

DEON.PL POLECA

Każdy z 9 odcinków będzie dostępny na stronie głównej.

Już teraz zachęcamy was do dzielenia się świadectwami związanymi z odprawieniem nowenny. Piszcie na adres: redakcja@deon.pl.

Przygotuj się z nami do wspomnienia św. Szarbela. Już jutro rozpoczynamy wyjątkową nowennę - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
oprac. Katarzyna Stokłosa

Szarbel – człowiek, który wyprosił u Boga tysiące cudów

Libański mnich, pustelnik i asceta, który w Polsce pomógł już rzeszom potrzebujących. Współcześni mówili o nim „święty Bogiem upojony”. Jego życie było niezwykle proste, a zarazem...

Skomentuj artykuł

Przygotuj się z nami do wspomnienia św. Szarbela. Już jutro rozpoczynamy wyjątkową nowennę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.