Cudowny poród dzięki łasce Nowenny Pompejańskiej [ŚWIADECTWO]

Cudowny poród dzięki łasce Nowenny Pompejańskiej [ŚWIADECTWO]
(fot. deposit photos)
Wioleta

Od zawsze bardzo bałam się porodu i od samego początku byłam zdecydowana na cesarskie cięcie. Jednak w trakcie ciąży podjęłam decyzję, że oddam się w ręce Matki Boskiej i zostawię to wszystko jej. Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską.

Lekarz namawiał mnie na poród naturalny, ciąża przebiegała prawidłowo, więc modląc się zaczęłam nabierać spokoju i zaczęłam uczęszczać na spotkania z położną.

Nadal byłam bardziej ukierunkowana na poród za pośrednictwem cesarskiego cięcia, ale po każdym spotkaniu z położną coraz bardziej utwierdzała się w przekonaniu, że zostawię to całkowicie Matce Boskiej.

Na 3 miesiące przed porodem zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską o szybki i szczęśliwy poród naturalny.

Modliłam się bardzo gorliwie, po zakończonej Nowennie odmawiałam jeszcze Modlitwę do Św. Rity oraz Św. Józefa, a także Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Moja ciąża zaczęła się przedłużać, był 41 tydzień, zaczęłam się martwić o poród wywoływany... jednak cały czas mówiłam Matko zostawiam to Tobie.

W dzień porodu obudziłam się o 4 rano, nie wiedząc jeszcze, że to już. Nie mogłam spać, więc zaczęłam odmawiać Koronkę. Jednak jej już nie skończyłam, bo nagle dostałam silnych skórczy i pojechaliśmy z Mężem do szpitala.

Pamiętałam by zabrać ze sobą różaniec. Byliśmy pewni, że będą kazali nam jeszcze wracać do domu. Jednak z każdą minutą skórcze się nasilały, a ja w ostatniej chwili zdążyłam dojechać do szpitala i w momencie gdy położyłam się na łóżko, położna stwierdziła, że już zaczynam rodzić.

Mój poród trwał 30 minut, a była to moja pierwsza ciąża. Wszystko tak szybko się działo, że miałam wrażenie, że trwa 5 minut, a położna stwierdziła, że nie przypomina sobie takiej sytuacji w trakcie pierwszego porodu danej kobiety, a miała 30 lat doświadczenia.

Moja córeczka urodziła się zdrowa, bez jakichkolwiek oznak wysiłku porodu. Gdy ją objęłam dotarło do mnie, że zostałam wysłuchana, że mój prod był szczęśliwy i niebywale szybki dzięki Maryi Pannie z Pompejów.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Anselm Grün OSB

Zanim będziemy zdolni kochać nieprzyjaciela zewnętrznego, musimy najpierw pokochać nieprzyjaciela w nas samych. Carl Gustav Jung

Codziennie doświadczamy ze strony innych ludzi nieprzyjemności i bolesnych zranień. Pozostają one w nas przez długie lata. Ranimy także...

Skomentuj artykuł

Cudowny poród dzięki łasce Nowenny Pompejańskiej [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.