Ta Osoba zmieniła praktycznie całe moje życie [ŚWIADECTWO]

Ta Osoba zmieniła praktycznie całe moje życie [ŚWIADECTWO]
(fot. Szkoła Kontaktu z Bogiem)
Szkoła Kontaktu z Bogiem / pk

YouTube pełen jest twórców, którzy dzielą się spostrzeżeniami na temat rzeczywistości. Jedną z nich jest Magda, która na swoim kanale "Manselia" porusza ważne tematy życiowe i w ten sposób zmusza do refleksji nad sobą.

Posłuchaj świadectwa youtuberki, która doświadczyła spotkania z Chrystusem w czasie rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem:

Informacje o rekolekcjach:

Magda prowadzi kanał na YouTube. W filmie "Jesteś nikim" opowiada swoją historię, kiedy z wielką determinacją pięła się po szczeblach kariery tancerki. Na samym szczycie zrozumiała, że sukces sam w sobie nie przyniósł jej autentycznego szczęścia, a przesadne na nim skupienie zabrało jej radość z tego, co było kiedyś jej pasją. W filmie "Dlaczego nie mam chłopaka" Manselia pokazuje, że choć relacje są dla niej bardzo ważne, to jednak nie mogą być źródłem poczucia własnej wartości. Natomiast o potrzebie głębszych relacji mówi w filmie "Chcę Ciebie poczuć". Ukojenie dla duszy mogą odnaleźć osoby borykające się z depresją i anoreksją - tym tematom Magda poświęciła oddzielne serie - "ABC depresji" i "Pro Ana". Chociaż większość tematów wydaje się cięższego kalibru, to nie brakuje też optymizmu i świetnego poczucia humoru autorki - jak chociażby w filmiku "Motywacja do życia". Jest też seria krótkich historyjek z morałem pt. "Myślanka".

DEON.PL POLECA

Oglądając chronologicznie zamieszczane przez nią filmiki, można dostrzec jej własną drogę do coraz głębszego zrozumienia siebie, do odnalezienia swojej wartości i szczęścia. Widzimy ewolucję od uroczej dziewczynki, która próbuje w "5 krokach zrobić dobre wrażenie", do młodej kobiety, która w najnowszym filmiku zachęca do obejrzenia "wywiadu", którego udzieliła po rekolekcjach Szkoły Kontaktu z Bogiem. Na tych rekolekcjach znalazła Osobę, która - jak sama mówi - "zmieniła praktycznie całe moje życie".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
s. Małgorzata Chmielewska, Piotr Żyłka, Błażej Strzelczyk

Niepokorna zakonnica w rozmowie szczerej do bólu.

O siostrze Małgorzacie Chmielewskiej mówi się, że to zadziorna kobieta z charakterem. Już w wieku 10 lat została "ekskomunikowana" - z lekcji religii, bo zadawała za dużo pytań.

...

Skomentuj artykuł

Ta Osoba zmieniła praktycznie całe moje życie [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.