#WieczornyPaciorek: skąd czerpiesz swoje siły?

#WieczornyPaciorek: skąd czerpiesz swoje siły?
(fot. shutterstock.com)
Kuba Niedzielski SJ

Rozpoczynamy majowy weekend, dla wielu oznacza on więcej snu, relaksu, spotkań, imprez, pracy w ogrodzie, na działce, wokół domu…

W tym wolnym czasie szukamy smaku życia, próbujemy zregenerować swoje siły, sprawić, by życie na nowo zaczęło płynąć tam, gdzie je straciliśmy. Bóg współpracuje z nami, odcina to, co nie daje owoców, rozwija to, co przynosi życie.

Szukamy różnych miejsc, gdzie moglibyśmy przeżywać taką dobrą przemianę - odnowę. Ona się w nas dokonuje nawet wtedy, gdy tego nie jesteśmy świadomi.

Właśnie w wolnych chwilach okazuje się, za czym naprawdę tęsknimy i co karmi nasze wnętrze.

Jesteś senny? Wyśpij się. Jesteś zmęczony? Wypocznij. Jesteś głodny? Dobrze zjedz. A jeśli tęsknisz za miłością, spotkaj się z Bogiem - możesz to zrobić wszędzie, niezależnie od tego, gdzie jesteś, co robisz i ile masz pieniędzy!

***

Potrzebujesz przypomnienia? Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Pilarz
31,43 zł
44,90 zł

Nowe, zaktualizowane wydanie najdokładniejszego i najbardziej kompletnego polskiego przewodnika po Camino de Santiago

Zawiera wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania i przejścia francuskiej drogi św. Jakuba z Saint Jean Pied-de-Port do Santiago de Compostela. Pozwala także...

Skomentuj artykuł

#WieczornyPaciorek: skąd czerpiesz swoje siły?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.