Festiwal Kultury Chrześcijańskiej "Odkryj życie z pasją" w Leżajsku. To największe tego typu wydarzenie

Festiwal Kultury Chrześcijańskiej "Odkryj życie z pasją" w Leżajsku. To największe tego typu wydarzenie
Fot. Facebook
fkch.pl / kb

10 marca 2022 roku w Leżajsku rozpocznie się największy w Polsce Festiwal Kultury Chrześcijańskiej "Odkryj życie z pasją" Leżajsk 2022. „Spis jego treści” jest imponujący. Franciszkański Ośrodek Kultury (organizator) zaproponował ucztę dla ducha i ucha, a nowoczesny i prężnie działający FOK znów będzie tętnił życiem. 

​Festiwal Kultury Chrześcijańskiej w Leżajsku

VII edycja Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej potrwa od 10 do 24 marca. Każdego dnia będą miały miejsce inspirujące spotkania z niezwykłymi gośćmi. Będą konferencje, spektakle, koncerty, spotkania autorskie, warsztaty i wystawy. Różnorodność form i treści przekazywanych przez zaproszonych artystów pozwoli każdemu z uczestników Festiwalu znaleźć swoją drogę do Boga i odkryć świat Jego wartości. Będzie to także próba wydobycia piękna i bogactwa naszej tożsamości i kultury ludzi wierzących! Na dwa tygodnie Leżajsk zamienia się w stolicę kultury chrześcijańskiej.

​Bez wątpienia będzie to piękny czas, wielkie święto kultury i wiary. W ciągu dwóch tygodni w różnych wydarzeniach naszego Festiwalu weźmie udział ponad 10.000 osób! 

​W trakcie tegorocznej edycji Festiwalu w Leżajsku usłyszymy i zobaczymy m.in.:  Pawła Domagałę, Muńka Staszczyka, Cezarego Żaka, Karola Okrasę,Tomasza Rożka, Agnieszkę Musiał z zespołem, Magdalenę Wolińską-Riedi, Ilonę Adamską Kardynała Gerharda Ludwika Mullera, Adama Bujak.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
red. Bożena Bojar, Piotr Wacławik, Piotr Woszczenko

Pisanie historii zakłada żmudne poznawanie, wybieranie, porządkowanie i przedstawianie rozmaitych faktów z bliższej i dalszej przeszłości, co zawsze odbywa się przez pryzmat określonych wartości. (...)
Spojrzenie chrześcijan na dzieje chrześcijaństwa również nie może być...

Skomentuj artykuł

Festiwal Kultury Chrześcijańskiej "Odkryj życie z pasją" w Leżajsku. To największe tego typu wydarzenie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.