Festiwal Kultury Chrześcijańskiej "Odkryj życie z pasją" w Leżajsku. To największe tego typu wydarzenie

Festiwal Kultury Chrześcijańskiej "Odkryj życie z pasją" w Leżajsku. To największe tego typu wydarzenie
Fot. Facebook
fkch.pl / kb

10 marca 2022 roku w Leżajsku rozpocznie się największy w Polsce Festiwal Kultury Chrześcijańskiej "Odkryj życie z pasją" Leżajsk 2022. „Spis jego treści” jest imponujący. Franciszkański Ośrodek Kultury (organizator) zaproponował ucztę dla ducha i ucha, a nowoczesny i prężnie działający FOK znów będzie tętnił życiem. 

​Festiwal Kultury Chrześcijańskiej w Leżajsku

VII edycja Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej potrwa od 10 do 24 marca. Każdego dnia będą miały miejsce inspirujące spotkania z niezwykłymi gośćmi. Będą konferencje, spektakle, koncerty, spotkania autorskie, warsztaty i wystawy. Różnorodność form i treści przekazywanych przez zaproszonych artystów pozwoli każdemu z uczestników Festiwalu znaleźć swoją drogę do Boga i odkryć świat Jego wartości. Będzie to także próba wydobycia piękna i bogactwa naszej tożsamości i kultury ludzi wierzących! Na dwa tygodnie Leżajsk zamienia się w stolicę kultury chrześcijańskiej.

DEON.PL POLECA
​Bez wątpienia będzie to piękny czas, wielkie święto kultury i wiary. W ciągu dwóch tygodni w różnych wydarzeniach naszego Festiwalu weźmie udział ponad 10.000 osób! 

​W trakcie tegorocznej edycji Festiwalu w Leżajsku usłyszymy i zobaczymy m.in.:  Pawła Domagałę, Muńka Staszczyka, Cezarego Żaka, Karola Okrasę,Tomasza Rożka, Agnieszkę Musiał z zespołem, Magdalenę Wolińską-Riedi, Ilonę Adamską Kardynała Gerharda Ludwika Mullera, Adama Bujak.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
red. Bożena Bojar, Piotr Wacławik, Piotr Woszczenko

Pisanie historii zakłada żmudne poznawanie, wybieranie, porządkowanie i przedstawianie rozmaitych faktów z bliższej i dalszej przeszłości, co zawsze odbywa się przez pryzmat określonych wartości. (...)
Spojrzenie chrześcijan na dzieje chrześcijaństwa również nie może być...

Skomentuj artykuł

Festiwal Kultury Chrześcijańskiej "Odkryj życie z pasją" w Leżajsku. To największe tego typu wydarzenie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.