Gdy doświadczyłam spoczynku w Duchu Świętym, moje życie się zmieniło [ŚWIADECTWO]

Gdy doświadczyłam spoczynku w Duchu Świętym, moje życie się zmieniło [ŚWIADECTWO]
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. James Forbes / Unsplash
Świadectwo anonimowe

"Wszystko, co się działo ze mną złego - minęło. Wiem, że modlitwa i uwielbienie Pana Boga czynią cuda w moim życiu! Chwała najwyższemu Bogu!". Przeczytaj poruszające świadectwo naszej czytelniczki.

Przez większość mojego życia czułam się mało potrzebna na tym świecie. Wychowywana byłam  przez mamę, która co prawda mnie kochała, ale całe życie utwierdzała mnie w przekonaniu, że nigdy sobie sama nie poradzę, że jestem słaba i do niczego się nie nadaję. I właśnie taki sposób myślenia towarzyszył mi przez całe życie.

Założyłam rodzinę, mam wspaniałego męża, wspaniałego syna, ale jakoś od środka zawsze czułam się - tak jak wcześniej wspomniałam - mało potrzebna. W końcu popadłam w depresję. Na szczęście przyszedł moment, w którym wszystko się zmieniło.

Pewnego dnia zadzwoniła do mnie koleżanka, która płacząc poprosiła mnie, żebym przyszła na mszę, po której odbywała się modlitwa o uzdrowienie. Dodam, że oprócz depresji miałam jeszcze jeden problem - nie mogłam wybaczyć mojej mamie, że tak mocno mnie skrzywdziła i zrobiła ze mnie niedowartościowaną, zagubioną, małą dziewczynkę, która właśnie taka weszła w dorosłe życie.

DEON.PL POLECA

Poszłam na tę mszę i modlitwę o uzdrowienie, ponieważ przekonało mnie wzruszenie mojej przyjaciółki. Na modlitwie doznałam spoczynku w Duchu Świętym i tak moje życie zaczęło się zmieniać - z dnia na dzień, z godziny na godzinę ! Najpierw przebaczyłam mojej, nie żyjącej już od 14 lat mamie. To była dla mnie najtrudniejsza rzecz na świecie! Zarzekałam się, że nigdy jej nie wybaczę. A jednak stało się. Płakałam rzewnymi łzami, że ją tak skrzywdziłam i nie umiałam jej wybaczyć. Następnie skończyła się depresja. Stałam się szczęśliwym, dowartościowanym człowiekiem, wiedząc, że Pan Bóg mnie kocha! Zawsze wierzyłam w Boga, ale teraz ta wiara zaczęła przedkładać się na czyny. Dużo się modlę, a modlitwa sprawia mi niesamowitą przyjemność, chodzę na uwielbienia, na mszę w każdą niedzielę, śpiewam pieśni uwielbienia w zaciszu mojego domu. Jestem wesoła, spokojna, bo wiem że Pan Bóg jest przy mnie.

Wszystko, co się działo ze mną złego - minęło. Wiem, że modlitwa i uwielbienie Pana Boga czynią cuda w moim życiu! Chwała najwyższemu Bogu!

Jeśli przeżyłeś/przeżyłaś/przeżyliście coś podobnego, poniższy formularz jest od tego, aby się tym podzielić. Niech również Twoje/Wasze świadectwo stanie się tym, co utwierdzi wiarę innych!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Skomentuj artykuł

Gdy doświadczyłam spoczynku w Duchu Świętym, moje życie się zmieniło [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.