Komin, frustracja i Bóg. Co mają wspólnego?!

Komin, frustracja i Bóg. Co mają wspólnego?!
"Jędrzej w mieście, czyli myśli dla tych, którzy nie wyjechali na wakacje".
6 lat temu
Logo źródła: Maskacjusz Wojciech Jędrzejewski OP

Co ma wspólnego komin z frustracją i Bogiem - opowiada ojciec Wojciech w kolejnym odcinku wakacyjnego cyklu "Jędrzej w mieście, czyli myśli dla tych, którzy nie wyjechali na wakacje". I daje genialną radę na to, jak pozbyć się żalu, frustracji i bólu.

Ojciec Wojciech Jędrzejewski OP, kanał internetowy Maskacjusz TV i portal DEON.pl przygotowali specjalny, wakacyjny cykl "Jędrzej w mieście, czyli myśli dla tych, którzy nie wyjechali na wakacje". W miejskiej (łódzkiej), czasem zaskakującej scenerii, o. Wojciech krótko mówi o sprawach ważnych i ważniejszych. Premiera kolejnych odcinków - codziennie o północy.

Wojciech Jędrzejewski OP - dominikanin, rekolekcjonista, katecheta i duszpasterz młodzieży. Pracował w Radiu Plus i kanale Religia.tv. Obecnie prowadzi program "Boska uczta" w internetowej telewizji Boska TV.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Komin, frustracja i Bóg. Co mają wspólnego?!
Komentarze (1)
M
Małgorzata
5 lipca 2014, 11:23
Pamietam o.Wojtka ze słynnych pielgrzymek z Ks Szpakiem, pamietam jak zaczął chodzić z nami i czterema wspóbraćmi : Krzysiem, Markiem chyba Piotrem :) do dzis mam w domu obrazek ze św Dominikiem, który Wojtek rozdawał po swoich święceniach - piekne to były te wyprawy przez lasy i wioski , wspaniale się słuchało tych wszytskich kazań pod gołym niebem. I do dziś wiedzę o.Wojtek mówi tak samo pięknie Dziękuję

Skomentuj artykuł

Komin, frustracja i Bóg. Co mają wspólnego?!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.